Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Penzióny Slovensko - Oravská horáreň

Zábava - Hruštín 396, 027 41, Oravský Podzámok
 
Penzión

Rozprávkové ticho, pokoj majestátnych hôr a krištáľovo čistý vzduch, to je ZIMNÁ KRÁSA ORAVSKEJ HORÁRNE! Pozývame vás k bohato prestretému stolu, do areálu, kde dominantou je čistý horský vzduch, pozitívna energia a kde si každého hosťa vážime. Pozrite si naše pobytové balíky na  www.oravskahoraren.sk

Penzión *** Oravská horáreň leží 4,5 km od dediny Hruštín vo výške 750 m n. m. a nachádza sa na začiatku doliny Oravskej Magury, v rekreačnej zóne "Zábava". Od októbra 2016 je k dispozícii nová príjazdová asfaltová cesta až na nádvorie Oravskej horárne. Srdečne vás pozývame. 

Oravská Horáreň ponúka ubytovacie a stravovacie služby s celkovou ubytovacou kapacitou pre 53 osôb. Na spríjemnenie pobytu poskytuje okrem ubytovania a stravovania aj rekreačno-relaxačné centrum fungujúce počas celého roka. Oravská horáreň je miesto, kde ochota a úsmev sú samozrejmosťou! Miesto ideálne pre rodiny s deťmi, bezpečné, pokojné a atraktívne.

Orava, zdravie a lásku rozdáva.

Krásne prostredie, výborná strava, milý personál, úžasný program. Ďakujeme!!!!
Zuzana
97%
29.10.2017
Ďakujeme za príjemný pobyt, výbornú stravu, ochotný personál a fantastický kultúrny program, spevácky súbor Peterský hlas z Hlohovca
Jozef
95%
01.06.2017

Penzión Oravská horáreň zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 53

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaOhniskoNefajčiarske prostredieLetná terasaParkoviskoGurmánsky zážitok
Bezplatný prístup na internet. Nachádza sa tu aj spoločenská miestnosť Gazdovská dolina: posedenie v drevenici pri krbe, kapacita 50 osôb.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVPrístelka
V každej izbe sa nachádza posteľ s úložným priestorom, nočné stolíky s nočnými lampami, taburetky so stolíkom, televízor s diaľkovým ovládaním, rádio s CD prehrávačom. Zároveň sú všetky izby s kompletným sociálnym vybavením (keramické umývadlo, sprchovací kút a WC). Ďalej je v každej izbe digitálny satelitný TV príjem, vešiaková skriňa, telefón, elektrická konvektorová pec pre vykurovanie izby, koberce pri posteliach a hlavné svetlo s možnosťou regulovania intenzity osvetlenia.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoDetské ihriskoBiliardBežkovaniePoľovačkaZber húbFitnessStolný tenisRybolovŠkola v prírodeDetský tábor
Letný bazén so solárnym ohrevom, požičovňa horských bicyklov, schladzovací bazén, odpočiváreň, fitnes centrum, elektronické šípky, basketbalový kôš, športová streľba, turistické vychádzky so sprievodcom.

Možnosti wellness

MasážSauna
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Oravský Podzámok
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.