Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Penzióny Slovensko - PERLA - AQUA starstarstar***

Ždiar 617, 059 55, Ždiar
 
Penzión

Penzión Perla-Aqua sa nachádza v nadmorskej výške 1000 m pod končiarmi Belianských Tatier. Leží v pamiatkovo chránenej rezervácii ľudovej architektúry, 15 km od hraničného prechodu s Poľskom Javorina – Lysá Poľana v hornej časti malebnej obce Ždiar.

Z novostavby penziónu PERLA – AQUA je pekná vyhliadka na prekrásnu panorámu Vysokých Tatier.

Penzión poskytuje pre svojich hostí pohodlie domova, ticho, romantiku a komfortný relax. Penzión je vhodným miestom pre ozdravné a relaxačné pobyty (bazén, sauna), firemné akcie, pobyty rodín s deťmi. Všetky služby sú len pre ubytovaných hostí počas celého roka.

Výhodná poloha penziónu je ideálnym východzím miestom pre milovníkov lyžovania, turistiky, cykloturistiky, vyznavačov krás neporušenej panenskej prírody.

V penzione sme stravili 5 dni a boli sme nadmieru spokojni, Ubytovanie, majitelia a domaca strava boli vynikajuce. Uz sa tesime na dalsiu navstevu. Prajeme vela zdaru.
Ľuboš
100%
18.04.2016
Prežili sme príjemný víkend v krásnom prostredí s nádherným výhladom na Belianske Tatry. Strava bola vynikajúca, najmä raňajky boli perfektné. Izba bola útulná a dostatočné veľká. S pobytom sme boli spokojní...ďakujeme.
Miroslava
83%
18.04.2016

Penzión PERLA - AQUA zahŕňa

Vybavenie zariadenia

Bezbariérové zariadenieOhniskoDenný barDetské ihriskoKrbLetná terasaGrilParkovisko
Poľovnícky salónik s biliardom.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTV

Možnosti športovania

Termálne kúpaliskoLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebBiliardBežkovanieKorčuľovanieZber húbGolfKrytý bazénStolný tenisSki servis
Krytý bazén s protiprúdom a možnosť požičať bicykle a sane priamo v penzióne. Ostatné športové možnosti sú v blízkom okolí nášho penziónu.

Možnosti wellness

Bio sauna, Bio lampa.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyMaďarskyPoľskyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Ždiar
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.