Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Ubytovňa NOVA pri novom WELLNESS centre

Kúpeľná 4417/39, 929 01, Dunajská Streda
 
Ubytovňa

Ubytovanie NOVA neďaleko nového Wellness centra - Dunajská Streda len 900 m od termálneho kúpaliska je cenovo veľmi príjemná slovenská realita. Ubytovanie NOVA celkovo ponúka ubytovanie až pre 29 osôb. Nájdete u nás dvoj-, troj-, štvor- a šesťlôžkové izby. Všetky izby majú k dispozícii WC, kúpeľňu a kuchynku na chodbe spoločne pre celú chodbu. 

Aby ste u nás mali ten najlepší pocit, vybavili sme ubytovanie tak, aby vám nič nechýbalo. Samozrejmosťou je TV, chladnička, mikrovlnka, kávovar, kúpeľňa, sprcha, WC , či 2 kuchyne. Okrem toho pre vás máme aj spoločenskú miestnosť. Jednoducho všetko, čo k dobrému oddychu neodmysliteľne patrí.

Počas dovolenky nemusíte mať strach ani o Vaše vozidlo. Naši hostia majú možnosť parkovať priamo pred ubytovaním, a to samozrejme zadarmo.

Tí z Vás, ktorí milujú prvotriedny oddych, si určite prídu na svoje v blízkom wellness centre či na termálnom kúpalisku. Je tu však aj možnosť podniknúť výlety do okolia, navštíviť motoristický okruh Slovakiaring, či vyžiť sa športovo – okolie Dunajskej Stredy ponúka cyklistické trasy, tenisové kurty (vrátane výučby tenisu pre začiatočníkov), či volejbalové ihrisko.

S ubytovanim sme boli maximalne spokojny,nechybalo nam absolutne nic,domaca pani velmi prijemna,prostredie na jednotku a urcite sa este vratime.
Silvia
100%
06.08.2017
Ďakujeme za príjemný pobyt u vás a za ochotný prístup k našim požiadavkám. Nemalo to chybu, oddýchli sme si a o to nám šlo.
Monika
100%
05.03.2014

Ubytovňa NOVA pri novom WELLNESS centre zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 29

Vybavenie zariadenia

OhniskoKrbNefajčiarske prostredieLetná terasaGrilParkovisko

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVChladničkaInternet

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoVolejbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPrírodné kúpaliskoVodné športyDetské ihriskoBowlingBiliardGolfFitnessTenis
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

Možnosti wellness

MasážVírivý kúpeľ

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyČeskyMaďarskyPoľsky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Ubytovňa, Ubytovanie Dunajská Streda