Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Apartmány Slovensko - Villa GARDENIA starstarstar*** - Cenník

Donovaly 1402, 976 39, Donovaly
 
  cena od cena do
cena za apartmán 65 € -

Doplňujúce informácie

Donovaly sú malým rajom pre všetkých milovníkov aktívnej dovolenky. K dispozícii máte stovky kilometrov označených turistických trás a viac ako 370 kilometrov cyklotrás. Všetky sú rozdelené podľa obtiažnosti do niekoľkých kategórií, a tak si tú svoju nájde každý.

Priamo pod Novou Hoľou sa nachádza centrum zábavy FUN PARK s atrakciami ako lezecká stena, bungee trampolína či unikátna bobová dráha. Aby sme vám uľahčili starosti s výberom ubytovania, pripravili sme pre vás pobytové balíky na základe vašich požiadaviek.

Balíček 4+1 zdarma s fantastickou zľavou až 20% je ideálna alternatíva pokiaľ hľadáte iba ubytovanie. Pre ľudí, hľadajúcich komplexné riešenie je balík dovolenka na horách ako stvorený. Zahŕňa všetky naše služby za zvýhodnené ceny.

Spoznávajte Slovensko. Dovolenkujte na horách. Pozrite si naše Výhodné balíčky pre každého.

Ohľadom informácií o aktuálnych cenách za ubytovanie a služby kliknite na Cenník ubytovania.

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky 7 € Dieťa do 7 rokov - 4 €.
Polpenzia - -
Plná penzia - -
Výber jedál z jedálneho lístka - -
Možnosť prípravy vlastnej stravy - áno

V apartmánoch je k dispozícii plne vybavená kuchynská linka.

Celodenná turistika, cyklistika či lyžovačka sa začína rovnako. Bohatými a chutnými raňajkami. Švédske stoly, z ktorých si vyberie určite každý sú základom pre aktívne prežitý deň v horskom prostredí.
 
Reklama
Drevený dom KONTIO Loghouses - kvalita z Fínska.  Technológia zrubových stavieb, bývanie a život v zrubovom dome, štýl zrubových domov a video ukážky drevených domov.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.