Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Chata - Alena star* - Recenzie


❤ 93 %

2 recenzie
Pridajte Vašu recenziu
Personál 100%
Služby 85%
Čistota 90%
Komfort 90%
Pomer cena/hodnota 100%
Celkovo 95%

positive
Super týždeň, oddych, pohodová chata, ústretový majiteľ . Prídeme zase v lete, už sme sa dohodli :)
104
negative -
why return Prečo by som sa vrátil/a? Nič nám tu nechýbalo, bolo fajn.
Janči s partiou, S priateľmi, Dátum pobytu od 24.8.2013 do 31.8.2013
positive
- veľmi milý chatár - nádherné a pokojné prostredie - blízko k rôznych strediskám cest. ruchu (Zempl. Šírava, Vinné jazero, Morské oko,...), napriek tomu mimo ruchu - jednoducho, no zároveň štýlovo a účelovo zariadená chatka (vzhľadom k vybavenosti a typu ubytovania je komfort viac ako dostatočný) - veľmi prijateľná cena v pomere k vybavenosti chatky - vybavená kuchynka, k dispozícii gril, bazén (napustenie za poplatok), ohnisko, možnosť zakúpenia domáceho vína od chatára (vyskúšané našimi chlapmi, vraj vynikajúce ;-) )
19
negative - niekedy môžu susedia budiť dojem, že robia naschvály (napr. včera zdanlivo kosili trávu, no pritom asi hodinu v podstate len chodili dookola, púšťali kosačku naprázdno a "kukali" na nás) - trochu problematickejšie schody na poschodie (príkre a trochu úzke, čo pre starších ľudí, ľudí, ktorý v noci chodia na WC a/alebo tých s istým promile alkoholu môže predstavovať dosť problém) - môže chýbať viac posedenia pri ohnisku, sú tam len dve drevené lavičky
Katarína, Skupina, Dátum pobytu od 15.8.2011 do 18.8.2011
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo drevený dom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.