Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Chata POHODA

Košiarny briežok, Slovenský raj , 053 11, Smižany
 
Chata

Chatu POHODA nájdete v prekrásnom prostredí Slovenského raja, v obľúbenom rekreačnom stredisku Košiarny briežok. Chata predstavuje výborný východiskový bod do známych roklín Slovenského raja ako Sokolia dolina, Prielom Hornádu či na Tomašovský výhľad alebo Kláštorisko.

Príďte si k nám oddýchnuť od ruchu miest, zrelaxovať sa a načerpať nových síl. Blízke okolie chaty je na tento účel priam ako stvorené. Chata POHODA  je útulné miesto pre dokonalý oddych v raji.

Veľmi príjemný oddych od starostí v kľudnom prostredí, ďakuejeme. Prídeme aj cez letné prázdniny, tešíme sa. Pozdravuje celá naša rodinka.
Adam, Barborka, deti
98%
27.03.2019

Chata POHODA zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 8

Vybavenie zariadenia

OhniskoKrbNefajčiarske prostredieGrilParkovisko
Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v útulne zariadenej chate s celkovou kapacitou pre 2 až 6 + 2 osôb.
Podkrovie chatky predstavuje spálňovú časť, k dispozícii sú Vám tu dve trojlôžkové spálne.

Prízemie chaty disponuje príjemnou spoločenskou miestnosťou s krbom, televízorom, satelitom, internetovým pripojením a rozkladacou pohovkou využiteľnou ako dve prístelky, plne zariadenou kuchyňou (umývačka riadu, hriankovač, mikrovlnná rúra, rúra na pečenie, atď.) s jedálenskou časťou a kúpeľňou s vaňou a toaletou. Objekt je ohrievaný tepelným čerpadlom vzduch – vzduch a krbom.

Pri chate nechýba vonkajšia terasa s možnosťou posedenia, prípadne opekania na vonkajšom krbe, ohnisko s kotlíkom. Využívať tu môžete aj veľkú zatrávnenú plochu, vhodnú na rôzne športové hry. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte, možnosť zamknutia bicyklov a iných vecí v garáži.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniBežkovaniePoľovačkaZber húb
Športové možnosti sú v okolí.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemecky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Chaty, Ubytovanie Smižany
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo drevený dom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.