Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Prázdninový dom Aga

Záhradky 22, 053 11, Smižany
 
Chata

Ubytovanie Aga je samostatne stojaci objekt na konci obce Smižany, vo vzdialenosti  cca 5 minút od vstupu do Národného parku Slovenský raj (ústie Prielomu Hornádu).

Prázdninový dom Aga je vhodným východiskom na celodenné výlety, či už peši do lokality Slovenský raj alebo autom k historickým pamiatkam Spiša.

Ubytovanie poskytuje hosťom dostatok súkromia, majiteľ  nebýva v objekte počas pobytu hostí.

PROSÍME KONTAKTOVAŤ TELEFONICKY na čísle 0903 196 382.

Všetko pekné čisté a priestranné, kuchyňa dobre vybavená. Pani majiteľka je milá a ochotná, vie poradiť, kam na výlet. Dlho sme plánovali dovolenku v Slov. raji a tešili sme sa. Tento domček splnil všetky naše očakávania, bolo tu fajn. Ďakujeme, spomíname, pozdravujeme. Anička a Jano s deťmi z Bratislavy.
Anka
95%
29.03.2018

Prázdninový dom Aga zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 11

Vybavenie zariadenia

OhniskoKrbGrilParkovisko
Jedáleň s jedálenským stolom (10 miest), vybavenou kuchyňou (plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnka, chladnička, rýchlovarná kanvica) a komorou na odkladanie potravín.
Miestnoť na odkladanie bicyklov, bezplatné WiFi pripojenie na internet, bezplatné parkovanie pre 4 autá v uzavretom dvore, záhradné posedenie s ohniskom a grilom.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVSpoločné sociálne zariadenieInternet
Ponúkame príjemné ubytovanie s celkovou kapacitou 11 lôžok. K dispozícii je jedna 3-lôžková izba s televízorom, jedna 4-lôžková izba s televízorom a jedna 4-lôžková izba s balkónom a televízorom.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniZber húbRybolov
Športové možnosti sú v okolí.

V zariadení sa možno dohovoriť

Poľsky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Chaty, Ubytovanie Smižany
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo devený dom.