Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Chaty Mountain Resort

Chata

Ak sa chcete ponoriť do ticha prírody a túžite po dokonalom relaxe a oddychu s úžasným výhľadom na štíty Belianských Tatier, využite dokonalé služby chát Mountain resort. Areál je situovaný v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode. Chaty sú plne vybavené a ponúkajú pre svojich návštevníkov úplný komfort a dokonalé pohodlie.

V zime môžete priamo z chát vykročiť v lyžiarkach k zjazdovkám (Skicentrum Strachan a Skicentrum Strednica), ktoré sa nachádzajú v tesnej blízkosti. Mountain resort má atraktívnu polohu aj pre turistov, odkiaľ v lete môžete vyraziť k turistickým cieľom v Belianských Tatrách, ktoré sú považované za najkrajšiu a prírodne najbohatšiu časť Tatier.

všetko na 1*, chata Mountain Resorte presne ako na obrázkoch, úžasný komfort a relax, maximálne súkromie, krásny výhľad na Belianske Tatry relax vo vírivke (za príplatok) detský kútik priamo v chate, wifi free, parkovanie pri chate
wish
100%
30.09.2017
Chatka si nás získala na prvý pohľad, krásna, moderná, komplet zariadená,nič v nej nechýba.Hneď by som sa vrátila:-)
Tamara
95%
21.06.2015

Chaty Mountain Resort zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 8

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Chaty, Ubytovanie Ždiar
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo drevený dom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.