Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Hotel - Kerling

Dolná 12, 969 01, Banská Štiavnica
 
Hotel

Priestranné izby, štýlová hotelová reštaurácia s klimatizáciou, moderné vstupné priestory, hotelové služby s vysokým štandardom, vynikajúca poloha hotela blízko historického centra. Hotel Kerling poskytuje svojim klientom maximálny komfort v príjemnom prostredí Štiavnických vrchov.

Tento hotel sme si vybrali aj kvôli ponuke na zlavomate. Celkovo sme nemali čo vytknúť- veľké parkovisko hneď vedľa hotela, recepcia a jedáleň útulná, izby aj kúpeľňa pekné a čisté. Izby síce neupratovali každý deň, ale vôbec to neprekážalo. Kedže sme veľa chodili po meste zvolili sme si variantu len s raňajkami - na výber bolo toho dosť a vždy čerstvé. Výhodou je tiež súkromná sauna a výrivka priamo v hoteli. Kvôli mnohým aktivitám sme nestihli využiť ani všetky ponúkané služby ako bol biliard či fitko. Celkovo nemáme pobytu čo vytknúť, Štiavnica je krásna, je tu čo pozerať, určite odporúčame.
Mária
100%
03.09.2015
Nas pobyt bol uplne super mali sme virivku a saunu iba pre seba, mohli sme tam zostat aj dlhsie ako hodinu kedze po nas nikto nesiel, velmi ustretovy personal, cista izba a jedlo bolo velmi chutne
Jozef
95%
23.03.2014

Hotel Kerling zahŕňa

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Banská Štiavnica
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.