Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Hotel - Avion

Ivánska cesta 15, 814 21, Bratislava
 
Hotel

Hotel Avion sa náchadza hneď na začiatku hlavného mesta Bratislava, v blízkosti letiska a jednej z najväčších bratislavských obchodných zón. Bratislavský diaľničný obchvat zabezpečuje ľahkú dostupnosť.

Hotel nás milo prekvapil zrekonštruovanými izbami, nakoľko sme očakávali internátový štýl bývania (boli sme ubytovaní na treťom poschodí v bunke). Všetky nižšie menované nedostatky treba brať s veľkou rezervou - milý a chápavý personál hotela nám vyšiel za každým v ústrety (či už to bola prípojka na internet, čajová lyžička alebo aj uterák na podlahu do kúpeľne). Izby boli čisté, nechýbali ani uvádzaný TV, rýchlovarka a chladnička - veľké plus. Navyše je v tesnom okolí (odhliadnúc od blízkosti obchodného centra, ktorý poskytuje ďalšie možnosti stravovania) niekoľko reštaurácii za priaznivú cenu.
Zuzana
95%
25.09.2012

Hotel Avion zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 106

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Bratislava
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.