Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Hotel - GALÉRIA

Vančurova 1, 814 21, Bratislava
 
Hotel

HOTEL GALÉRIA*** Bratislava sa nachádza v blízkosti Hlavnej železničnej stanice. Je vhodným miestom dovolenkového i pracovného pobytu najmä pre tých, ktorí vyhľadávajú optimálne dopravné spojenie a blízkosť centra mesta. Hotel svojim  nápadným rozprávkovým vzhľadom a avantgardným architektonickým  riešením je v súčasnosti raritou Bratislavy. Hotel je orientovaný na umenie a pestovanie zdravia a krásy. Je zaradený v zozname najunikátnejších stavieb sveta na 45. mieste.

Naši klienti majú možnosť vyskúšať si na vlastnej koži relaxačné pôsobenie moderných abstraktných obrazov priamo na izbe, ktoré boli vybrané na základe pozitívneho pôsobenia na ľudské podvedomie. Obrazy na izbách optimálne pôsobia so zámerom uplatniť silu moderného umenia. Jednotlivé výtvarné diela sú súčasťou predajných výstav.

HOTEL GALÉRIA*** Bratislava - hotel v galérii, galéria v hoteli. Tešíme sa na vás.

Krásny farebný hotelík, príjemná atmosféra. Napriek tomu, že je blízko Hlavnej železničnej stanice, je v hoteli úžasné ticho. Izby sú nadherné. Zamestnanic boli usmievaví, vedeli poradiť a boli veľmi veľmi milí. Raňajky sú formou švédskeho stola, a okrem zdravých jedál, sú tam aj klasické jedlá, takže je z čoho vyberať. Samozrejme, tento hotel odporúčam všetkými desiatimi. Určite sa tam s manželom ešte vrátime :)
annie
83%
16.11.2016
- veľmi príjemné a priateľské prostredie - ochotný personál - dobrá cena - wifi zdarma
Elena
88%
04.02.2015

Hotel GALÉRIA zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 54

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Bratislava
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.