Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Hotel - GALÉRIA starstar**

Vančurova 1, 814 21, Bratislava
 
Hotel

HOTEL GALÉRIA*** Bratislava sa nachádza v blízkosti Hlavnej železničnej stanice. Je vhodným miestom dovolenkového i pracovného pobytu najmä pre tých, ktorí vyhľadávajú optimálne dopravné spojenie a blízkosť centra mesta. Hotel svojim  nápadným rozprávkovým vzhľadom a avantgardným architektonickým  riešením je v súčasnosti raritou Bratislavy. Hotel je orientovaný na umenie a pestovanie zdravia a krásy. Je zaradený v zozname najunikátnejších stavieb sveta na 45. mieste.

Naši klienti majú možnosť vyskúšať si na vlastnej koži relaxačné pôsobenie moderných abstraktných obrazov priamo na izbe (OSOBNÁ NOČNÁ GALÉRIA), ktoré boli vybrané na základe pozitívneho pôsobenia na ľudské podvedomie. Obrazy na izbách optimálne pôsobia so zámerom uplatniť silu moderného umenia. Jednotlivé výtvarné diela sú súčasťou predajných výstav.

HOTEL GALÉRIA*** Bratislava - HOTEL V GALÉRII, GALÉRIA V HOTELI. Tešíme sa na Vás.

Krásny farebný hotelík, príjemná atmosféra. Napriek tomu, že je blízko Hlavnej železničnej stanice, je v hoteli úžasné ticho. Izby sú nadherné. Zamestnanic boli usmievaví, vedeli poradiť a boli veľmi veľmi milí. Raňajky sú formou švédskeho stola, a okrem zdravých jedál, sú tam aj klasické jedlá, takže je z čoho vyberať. Samozrejme, tento hotel odporúčam všetkými desiatimi. Určite sa tam s manželom ešte vrátime :)
annie
83%
16.11.2016
- veľmi príjemné a priateľské prostredie - ochotný personál - dobrá cena - wifi zdarma
Elena
88%
04.02.2015

Hotel GALÉRIA zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 54

Vybavenie zariadenia

VÝTVARNÁ KAVIAREŇ spája výtvarné umenie, pestovanie krásy a zdravia do jedného celku. V ponuke sú: NÁPOJOVÝ LÍSTOK, JEDÁLNY LÍSTOK a Poradňa - dozviete sa, ako si pestovať krásu, zdravie, či udržiavať kondíciu, od príjemnej poradkyne a priamo v kaviarni môžete získať za najnižšie ceny všetky potrebné doplnky výživy - vitamíny, minerály. Vitamínový bar- komplex nutrientov, vitamínov, minerálov, ... pre Vaše zdravie a krásu.
Pre Vás ďalej k dispozícii máme monitorované parkovanie priamo pred hotelom, zapožičanie žehličky a žehliacej dosky, úschovňu batožín a bicyklov.
Zabezpečíme taxi, miestneho sprievodcu a mapy mesta, zabezpečíme prenájom osobného automobilu a elektrobicyklov, zabezpečenie kúpy lístkov na kultúrne, športové, spoločenské podujatia a leteniek, asistenciu pri organizovaní podujatí.

Vybavenie izieb

Všetky izby sú vybavené písacím stolom, káblovou TV, kúpeľňou s vaňou a WC, bezplatným WiFi, minibarom a konferenčným stolom.
OFFICE IZBA je vhodná pre pracovné pohovory a stretnutia; k dispozícii: tlačiareň, free wifi, konferenčný stôl; k zapožičaniu: plátno, projektor.
HARMONY IZBA je harmonicky vyladený priestor, vhodný predovšetkým pre romantických ľudí, pre ktorých je táto umelecká forma ubytovania potravou pre ich romantické duše.
PYRAMÍDA (pre meditačné stretnutia dvojíc a skupiniek pre spoločné meditácie, zdeľovanie nových poznatkov a skúseností, mentálne cvičenia s podporou pyramidálnej energie- stretnutia ľudí v neformálnej priateľskej atmosfére meditačnej pyramídy).
APARTMÁN pre fotenie bookov, nahrávanie videoklipov; výtvarne vyladené prostredie, vytvára silnú atmosféru pozadia pri fotení, výhľad na celé mesto z troch strán apartmánu dodáva poterbný rozmer slobody.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoVolejbalFutbalSurfovanieTuristické trasyCyklistické trasyPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyDetské ihriskoBowlingKorčuľovanieFitnessTenisStolný tenis
Športové možnosti sú v okolí.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemecky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Bratislava
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.