Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Hotel - Plus - Recenzie

Bulharská 72, 814 21, Bratislava
 

❤ 63 %

2 recenzie
Pridajte Vašu recenziu
Personál 75%
Služby 55%
Čistota 65%
Komfort 60%
Pomer cena/hodnota 70%
Celkovo 55%

positive
veľmi príjemná recepčná
44
negative Bola som dosť zaskočená, nakoľko som síce vedela, že ide o 2 hviezdičkový hotel, ale vzhľadom na recenzie, ktoré vyzerali vcelku pozitívne som sa rozhodla vyskúšať. Nikdy viac! Izba smrdela jednak strašne po fajčení ( to už je cigaretovým dymom priam napáchnuté a potom ani neviem čo to bolo, možno nejaká dezinfekcia? Recepčná veľmi milá, ale ráno od pol šiestej neskutočný " humbuk" na celej chodbe , to isté vonku z parkoviska, bez šance spánku. Doplatila som si raňajky, keď som však vošla do reštaurácie , nikde nič ( o pol deviatej) , ak teda nerátam dve nádoby- jedna s čajom, druhá s raňajkovou kávou ( mlieko nikde), nikde žiadny personál. Potom došiel jeden pán, ktorý mi vymenoval nejaké možnosti raňajok, tak som si objednala Ham and eggs, k tomu som dostala ešte to mlieko do kávy a 1 dcl pomarač. džúsu, ktorý mi priniesli už priamo v pohári odniekiaľ z kuchyne ... No čo dodať? Hotel Plus si už rozhodne nikdy viac nevyberiem a určite ho ani nikomu nedoporučím, bohužiaľ.
Anna, Jednotlivec, Dátum pobytu od 10.12.2011 do 11.12.2011
positive
Ubytovanie plne vyhovovalo, čisté, príjemné, využila som možnosť raňajok, ktoré boli chutné, nemám žiadne výhrady. V´daka. PS: Váš hotel veľmi promtne zareaggoval na moju rezerváciu, čím ste ma veľmi príjemne prekvapili. V´daka.
10
negative Nemám žiadne.
Renáta, Skupina, Dátum pobytu od 23.11.2010 do 25.11.2010
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.