Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Hotel Ski & Wellness Residence Družba starstarstarstar****

Demänovská Dolina , 032 51, Demänovská Dolina
 
Hotel

Hotel SKI & WELLNESS RESIDENCE DRUŽBA **** - hotel s nádychom atmosféry francúzskych Álp sa nachádza v centre turistického a lyžiarskeho strediska Jasná v nádhernej horskej scenérii národného parku Nízke Tatry v nadmorskej výške1200 mn.m.

Hotel ponúka komfortné ubytovanie v nadštandardne zariadených izbách a apartmánoch priamo pri lyžiarskej trati Biela Púť. Vďaka svojej polohe a kvalitným službám je ideálnym miestom na rodinnú dovolenku, wellness a relaxačné pobyty, usporiadanie konferencií, eventov a športových sústredení.

Velmi pekny interier hotela, super wellness, chutne ranajky aj vecere. Celkovo velka spokojnost, dakujeme za vsetko.
Peťo a Aďka
100%
16.11.2016
Hotel veľmi pekný, čistý, personál ústretový, výborná strava (na raňajky vás potešia čerstvými palacinkami či lievancami ;), ubrala by som možno z veľkosti porcií pri servírovaných večeriach, dieťa od 12 rokov je brané ako dospelák a aj ten má problém s veľkosťou porcie, iank naozaj výborné jedlo, poctivé vývary, žiadne magikocky a dochucovanie vegetou), veľmi dobrá poloha hotela na letné i zimné aktivity. Vo wellnesse 25 metrový plavecký bazén, otváracie hodiny wellness ústretovo upravia pri nepriaznivom počasí.
Andy
97%
20.09.2014

Hotel Ski & Wellness Residence Družba zahŕňa

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Demänovská Dolina
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.