Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Hotel - Detva starstarstar*** - Recenzie

Záhradná 22, 962 11, Detva
 

❤ 68 %

3 recenzie
Pridajte Vašu recenziu
Personál 67%
Služby 73%
Čistota 67%
Komfort 67%
Pomer cena/hodnota 63%
Celkovo 73%

positive
Personál milí
0
negative Hodnotenie? Sklamaní. Pani ktorá nám volala,povedala, aby sme nebrali izbu za 40,- eur ale za 60,- eur lebo je zrekonštruovaná , bola hrozná. Nič tam nebolo prerobené dokonca tam bol smrad za cigaretami hrozný, nakoľko nie sme fajčiari. Ráno pri raňajkách sme zistili že prerobené izby sú na inom poschodí. Asi sme zaplatili upravené a dali nás do neupravených. Je potrebné ,upraviť ceny k tomu čo ponúkate, ale dúfam že my už Vaše služby nebudeme potrebovať. S pozdravom Gdovinová
why return Prečo by som sa vrátil/a? Nevrátili
Viera, Starší pár, Dátum pobytu od 7.7.2018 do 8.7.2018
positive
Poľanu s manželom milujeme, a tak sa sem radi neustále vraciame. Tentokrát sme si zvolili vaše ubytovanie a boli sme spokojní. Nielen s ubytovaním samotným, ale najmä s personálom, ktorý vyhovel každej našej požiadavke bez váhania. Pani ubytovateľka obzvlásť. Pred aj po túre sme sa dosýtosti najedli v Gazdovskom dome.
91
negative Nie, nemožno napísať negatívne hodnotenie.
why return Prečo by som sa vrátil/a? Spokojnosť, jednoduchosť, čistota, ochota.
Margita, Starší pár, Dátum pobytu od 10.7.2015 do 12.7.2015
positive
Veľmi sa nám u Vás páčilo a určite sa ešte radi vrátime. Páčil sa nám vlastný balkón na izbe, TV s diaľkovým ovládaním, telefón na recepciu, milý personál a hlavne pani ktorá nás ubytovala, veľmi dobré a chutné jedlo za dobrú cenu, tiekla aj teplá voda v kúpeľni, výťah priamo na poschodie izby, tiché prostredie v okolí, piatok/sobota diskotéka priamo v areály hotela.
54
negative žiadne!
Michal, Mladý pár, Dátum pobytu od 13.8.2010 do 14.8.2010
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.