Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Hotel - Flóra starstar**

Kúpelná 101, 962 71, Dudince
 
Hotel

Hotel Flóra sa nachádza v okrajovej časti kúpeľnej zóny mesta Dudince, neďaleko Aquaparku s toboganmi a bazénom s minerálnou vodou. Je obklopený zeleňou, čo zaručuje príjemné a pokojné prostredie pre oddych a uvoľnenie. Hotel poskytuje ubytovanie v jedno a dvojposteľových izbách a apartmánoch s kompletným vybavením a príslušenstvom. Chcete stráviť dovolenku alebo pár dní oddychu v peknom, pokojnom a príjemnom prostredí a popritom si zrelaxovať organizmus? Postaráme sa o to, aby ste si oddýchli a načerpali novú energiu.

Dobry den. CHcela by som sa vam zadakovat za pobyt lebo vsetko bolo super. Velmi prijemne chovanie pracovnikov.
Helinka
100%
10.10.2018
Hotel je síce starší ale nevadilo nám to lebo všetky služby boli vynikajúce. Recepčné boli veľmi príjemné. Na výbornej úrovni boli procedúry.
agika
98%
21.09.2018

Hotel Flóra zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 124Kapacita baru: 50Kapacita reštaurácie: 130Školiace miesta: 50Kapacita salóniku: 40Kapacita kongresovových priestorov: 40Prístelky: 20

Vybavenie zariadenia

TrezorReštauráciaStrážené parkoviskoDenný barLetná terasaZmenáreňPredaj drogériového tovaruSaunaGurmánsky zážitok
Stravovanie poskytujeme v jedálni hotela, s kapacitou 150 miest. Raňajky podávame formou bufetových stolov, obed výberom z 3 menu, pričom je jeden druh vždy bezmäsitý. Večeru podávame výberom minimálne z 2 menu. Zabezpečujeme taktiež prípravu diétnych jedál i vegetariánsku stravu. V letných mesiacoch organizujeme 1 x do týždňa večeru, kde sú podávané grilované jedlá v priestoroch letnej terasy.
V hoteli je pre hostí k dispozícii taktiež kozmetika a pedikúra. Platby za hotelové služby je možné uskutočniť v hotovosti, resp. platobnou kartou.
Zabezpečujeme dovoz, resp. odvoz hostí hotelovým automobilom (za poplatok).

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVTelefónPrístelka Chladnička
Hotel poskytuje ubytovanie v jedno a dvojposteľových izbách a apartmánoch s kompletným vybavením a príslušenstvom, balkónom, chladničkou, telefónom s priamou voľbou a TV – SAT. Celková kapacita je 124 lôžok. Izby sú po celkovej rekonštrukcii – plastové okná, laminátové podlahy, nový nábytok, vynovené kúpelne so sprchovacím kútom.

Možnosti športovania

Termálne kúpaliskoTuristické trasyCyklistické trasyPožičiavanie športových potriebVodné športyBowlingKrytý bazénTenisStolný tenis
Pre všetkých ubytovaných hostí je k dispozícii hotelový bazén (28°C) s letnou terasou a lehátkami. Súčasťou bazéna je sedací bazénik s 36 °C teplou vodou. Pre športové vyžitie je k dispozícii udržiavaný antukový tenisový kurt s požičovňou tenisových rakiet a loptičiek, ako aj požičiavanie bicyklov.

Možnosti wellness

RehabilitácieElektroliečbaZábalyMasដportová masážReflexná masážAromaterapeutická masážBublinkový kúpeľVírivý kúpeľKinezioterapiaSauna
Kvalifikovaný zdravotnícky personál, pod vedením odborného lekára, na základe lekárskeho vyšetrenia poskytuje liečebno – rehabilitačné procedúry. Ponúkame vodoliečebné procedúry /whirlpool, cvičenie v bazéne, perličkový a prísadový kúpeľ/, elektroliečbu, masáže /klasická, športová, relaxačná, masáž chodidiel/, lymfodrenáž, plynové injekcie, parafínové i rašelinové zábaly, skupinová a individuálna gymnastika. Procedúry sú poskytované v pracovné dni.

V zariadení sa možno dohovoriť

NemeckyMaďarskyPoľsky

Kongresové služby

ParketFaxŽivá hudbaKopírovaniePlátnoFlip chart
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Dudince
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport