Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Hotel - Prameň starstar**

K.Braxatorisa 8, 962 71, Dudince
 
Hotel

Hotel Prameň sa nachádza v centre kúpeľného mesta Dudince. Je vhodný pre stredne náročnú klientelu. V hoteli sa organizujú predovšetkým liečebno - rehabilitačné pobyty zamerané na liečbu pohybových ochorení. Možné sú však aj oddychové relaxačné pobyty, v cene ktorých je zahrnutý celodenný vstup do krytého bazéna a vírivky.

Hotel a jeho zamestnanci sa maximálne starali o našu spokojnosť. Výber z menu bola dobrá, jedlo pekne upravené a chutne pripravené. Ubytovanie slušné, čisté. Okolie ako zo škatuľky, v záhrade hotela kvitnúce tulipány, veľkonočná zaujímavá výzdoba v recepcii, v jedálni. Po obede ku kávičke koláčik čerstvo upečený. Vírivka a bazén čistý, teplučká voda a vždy prišiel "nakuknúť" niekto, či sme v zdraví vo vírivke. Nakoľko má hotel aj zahraničnú klientelu, dvojjazyčne upozornenia boli všade, aj vo výťahu. Veľkonočný pobyt odporúčam každému, kto si chce naozaj oddýchnuť.
Tatiana
93%
18.04.2017
Vikend v hoteli Pramen hodnotime s manzelom velmi,velmi pozitivne.Boli sme tam 1.x a urcite sa este vratime.S takym pristupom personalu sme sa uz teda davno nestretli,vsetci boli milí a ustretoví.Wellnes vyborny,izby ciste.Uz sa tesim na cas straveny opat v Prameni😆
Iveta
98%
19.02.2016

Hotel Prameň zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 82Prístelky: 6

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Dudince
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.