Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Hotel Gino Park Palace starstarstarstar****

Orlové 116, 017 01, Považská Bystrica
 
Hotel

Hotel Gino Park Palace**** sídli v historickej budove barokového kaštieľa z roku 1612 a nachádza sa v Považskej Bystrici, v miestnej časti Orlové.

Hotel ponúka ubytovanie, reštauráciu, salóniky, vináreň, wellness centrum a letnú terasu. Dokonalá pohoda a oddych návštevníkov je možná aj vďaka prechádzkam v spleti chodníkov v upravenom zelenom parku, ktorý hotel obklopuje.
V priestoroch hotela sú expozície historických kusov nábytku a inventáru, preto je návšteva tohto hotela zaručene i kultúrnym zážitkom.
V objekte kaštieľa je neskorobaroková kaplnka. Hotel je tak ideálnym miestom pre svadbu "pod jednou strechou". Cirkevný obrad v kaplnke alebo civilný obrad v parku, svadobná hostina v štýlovej reštaurácii, ubytovanie v luxusných izbách a apartmánoch, fotografovanie v krásnych priestoroch sú zárukou Vašej spokojnosti.

Hotel s veľkým H :) Wellness na jednotku. Perfektne sme si aj s kamoškou oddýchli a parádne sme si pochutili na špecialitách. Ďakujeme.
Táťa
100%
17.01.2017
Dlho sme sa s priateľkou odhodlávali kým sme využili tento vianočný darček, no teraz ho hodnotíme ako jeden z naj darčekov, ktorý sme mohli dostať. Hotel je úplne úžasný,izby štýlovo zariadené, nehovoriac o jedle, ktoré je pripravené s maximálnou precíznosťou. Z wellnessu sa nám nechcelo odísť ani v tretí deň nášho pobytu. Sme maximálne spokojní a určite budeme odporúčať a dúfam, že tieto vianoce dostaneme podobný darček :) :)
Henry
100%
29.11.2016

Hotel Gino Park Palace zahŕňa

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Považská Bystrica
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.