Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Hotel - Thermal starstarstar***

Vadaš 2, 943 01, Štúrovo
 
Hotel

Hotel Thermal*** ponúka celkom 47 izieb, 2 konferenčné sály, reštauráciu, úschovňu batožín, detský kútik, výhliadkovú terasu aj zmenáreň. Každá izba je vybavená kúpeľňou, telefónom, LCD televízorom, chladničkou, klimatizáciou a ponúka prístup na internet pomocou WIFI. Polpenziu alebo plnú penziu zabezpečujeme v reštaurácii Thermal. Pre deti do 6 rokov je ubytovanie aj v stravovanie zadarmo (v sprievode ďalších platiacich osôb).

Ak zavítate do hotela Thermal***, nenechajte si ujsť výhľad z vyhliadkovej terasy hotela. Z terasy sa pred Vami otvorí nádherná panoráma nielen celého areálu kúpaliska, ale aj mesta Štúrovo a unikátnej ostrihomskej baziliky.

V hoteli myslíme aj na tých najmenších. Bezplatný detský kútik na prvom poschodí môžete využiť kedykoľvek, na recepcii požičiavame spoločenské hry. V reštaurácii máte k dispozícii detské stoličky, na izbách Vám poskytujeme bezplatne detské postielky. Na recepcii hotela nájdete trezor a zmenáreň.

Bezplatné parkovisko sa nachádza pred budovou hotela, kým služby stráženého parkoviska za budovou hotela môžete používať za poplatok (6,60 €/noc).

Klimatizovaná konferenčná miestnosť pre max. 80 osôb sa nachádza na druhom poschodí, kým menšia, pre max. 30 osôb určená miestnosť očakáva hostí rôznych konferencií a školení na prvom poschodí.

V časti Cenník si nezabudnite pozrieť naše výhodné pobytové balíky. Prajeme Vám príjemný oddych!

Na tri hviezdičky tu bolo úžasne, od personálu cez wellness až po krásne okolie, nechcelo sa nám vôbec odísť.
Aďka a Viktor
93%
25.07.2013
Boli sme tu s rpiatelkou na neplanovanom romantickom vylete a boli sme spokojny. Izby celkom velke a priestranne, welness bol super, tak isto aj sluzby.
Lukáš
100%
23.05.2012

Hotel Thermal zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 148Kapacita reštaurácie: 100Kapacita kongresovových priestorov: 80

Vybavenie zariadenia

Bezbariérové zariadenieTrezorReštauráciaStrážené parkoviskoČistiareňDenný barFajčiarske / nefajčiarske prostredieBaby friendlyNočný barDetské ihriskoLetná terasaZmenáreňSuveníryPredaj drogériového tovaruParkoviskoKlimatizáciaGurmánsky zážitok
Na recepcii hotela nájdete trezor a zmenáreň. Bezplatné parkovisko sa nachádza pred budovou hotela, kým služby stráženého parkoviska za budovou hotela môžete používať za poplatok (6,60 €/noc. K dispozícii je aj bezplatná zariadená kancelária s faxom a prístupom na internet a úschovňa batožín.

K príjemnému pobytu v hoteli Thermal*** patrí aj kvalitná strava a zdvorilá obsluha. Reštaurácia Thermal s kapacitou 100 miest, ponúka možnosť príjemného posedenia a široký sortiment gastronomických špecialít domácej i medzinárodnej kuchyne. Raňajky a večere pre hotelových hostí sú podávané formou švédskych stolov. V prípade počtu hostí do 10 osôb poskytujeme raňajky a večere formou menu. Reštaurácia Thermal je ideálnym miestom na organizovanie formálnych a neformálnych stretnutí, svadieb, rodinných či firemných posedení.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVTelefónPrístelka izbová službaklimatizáciaMinibarChladničkaInternet
Dvojlôžkové izby:
V izbách nájdete dve postele: manželskú posteľ – alebo oddelené postele, podľa požiadavky hosťa. V izbe sa nachádza nočný stolík, stôl, stolička, skrinka so zásuvkami, LCD televízor, minibar (chladnička), telefón.
V predsieni sa nachádzajú ďalšie úložné priestory. Izby majú samostatnú kúpeľňu (so sprchou alebo vaňou). Štyri izby majú balkón s výhľadom na Vadaš Thermal Resort alebo na parkovisko a ostrihomskú baziliku.
Všetky izby sú klimatizované a ponúkajú pripojenie na internet cez WiFi, tieto služby sú bez ďalších poplatkov. Izbu je možné doplniť o detskú postieľku. K dispozícii je 9 dvojlôžkových izieb, rozloha izieb (okrem kúpeľne a predsiene) je 16-18 m2.

Trojlôžkové izby:
V izbách nájdete tri postele: manželskú posteľ – alebo oddelené postele, podľa požiadavky hosťa a jedno samostatné lôžko. V izbe sa nachádza nočný stolík, stôl, stolička, LCD televízor, minibar (chladnička), telefón.
V predsieni sa nachádzajú ďalšie úložné priestory. Izby majú samostatnú kúpeľňu (so sprchou alebo vaňou) a majú balkón s výhľadom na Vadaš Thermal Resort alebo na parkovisko a ostrihomskú baziliku.
Všetky izby sú klimatizované a ponúkajú pripojenie na internet cez WiFi, tieto služby sú bez ďalších poplatkov. Izbu je možné doplniť o detskú postieľku. K dispozícii je 22 trojlôžkových izieb, z ktorých jedna je zariadená bezbariérovo. Rozloha izieb (okrem kúpeľne a predsiene) je 16-20 m2.

Štvorlôžkové izby:
V izbách nájdete dve postele: manželskú posteľ – alebo oddelené postele, podľa požiadavky hosťa a jednu rozkladaciu pohovku rozmerom 160 x 200 cm. V izbe sa nachádza nočný stolík, stôl, stolička, skrinka so zásuvkami, LCD televízor, minibar (chladnička), telefón.
V predsieni sa nachádzajú ďalšie úložné priestory. Izby majú samostatnú kúpeľňu s vaňou a majú balkón s výhľadom na Vadaš Thermal Resort alebo na parkovisko a ostrihomskú baziliku.
Všetky izby sú klimatizované a ponúkajú pripojenie na internet cez WiFi, tieto služby sú bez ďalších poplatkov. Izbu je možné doplniť o detskú postieľku. K dispozícii je 12 štvorlôžkových izieb, rozloha izieb (okrem kúpeľne a predsiene) je 20 m2.

Apartmány: Dvojizbové apartmány ponúkajú ubytovanie komfortnejšieho typu. Hotel Thermal*** ponúka dva typy apartmánov: apartmán s dvoma oddelenými izbami alebo s jednou veľkou izbou, ktorá sa skladá z obývacej a spálňovej časti.
V spálňovej časti nájdete dve postele: manželskú posteľ – alebo oddelené postele, podľa požiadavky hosťa. Súčasťou spálne sú aj nočné stolíky, skrinka so zásuvkami, stôl a stolička.
V obývacej časti sa nachádza odkladacia skrinka, LCD televízor, minibar (chladnička), telefón, konferenčný stolík, kreslá a rozkladacia pohovka s rozmerom 160 x 200 cm.
V predsieni sa nachádzajú ďalšie úložné priestory. Apartmány majú samostatnú kúpeľňu s vaňou alebo so sprchou a dva balkóny s výhľadom na Vadaš Thermal Resort, na ostrihomskú baziliku alebo na parkovisko.
Všetky apartmány sú klimatizované a ponúkajú pripojenie na internet cez WiFi, tieto služby sú bez ďalších poplatkov.
Izbu je možné doplniť o detskú postieľku. K dispozícii sú 4 apartmány, rozloha apartmánov (okrem kúpeľne a predsiene) je 33 – 35 m2.

Všetky izby a apartmány sú klimatizované.
Ceny za ubytovanie nezahŕňajú polpenziu.
Na požiadavku zabezpečíme zadarmo aj detské postieľky (do 3 rokov) - do vyčerpania zásob.
Prístelka je v trojlôžkovej izbe samostatné lôžko, v štvorlôžkových izbách sú rozťahovacie pohovky pre dve osoby s rozmerom 160 x 200 cm.

Pre hostí zadarmo zabezpečujeme celodenný - neobmedzený vstup do vonkajších bazénov (podľa prevádzkovej doby), neobmedzený vstup na krytú plaváreň so saunou (150 m od hotela, podľa otváracej doby), parkovanie pred hotelom, Wifi pripojenie aj na izbe, slnečník s dvomi lehátkami na jednu izbu/apartmán na každý deň pobytu okrem dňa príchodu (počas prevádzkovej doby Vadaš Thermal Resort), vstup do fitnes centra (cca 450 m od hotela), v budove hotela: detský kútik, kuchyňa, od júla do konca augusta miestnosť X-Boxmi a animačné programy.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoVolejbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniminigolfPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyDetské ihriskoBowlingBiliardTenisStolný tenisRybolov
Športové možnosti sú priamo v areáli Vadaš Thermal alebo v blízkom okolí.

Možnosti wellness

KozmetikaMasážVírivý kúpeľSauna

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyMaďarskyPoľsky

Kongresové služby

OzvučenieDVD prehrávačPrekladateľské službyKopírovanieUsporiadateľské službySekretárske službyPCDataprojektorInternetVideo-rekordérTVMikrofónPlátnoFlip chart
Hotel Thermal*** Štúrovo je ideálne miesto na organizovnie rôznych firemných a spoločenských podujatí.

Klimatizovaná konferenčná miestnosť pre max. 80 osôb sa nachádza na druhom poschodí, kým menšia, pre max. 30 osôb určená miestnosť očakáva hostí rôznych konferencií a školení na prvom poschodí. Areál rezortu ponúka rôzne služby pre teambuildingy - multifunkčné športové ihriská, mnigolf, motorkárovú dráhu, lanový park aj jazero s možnosťou rybolovu, wakeboardu či člnkovania.

V hoteli Thermal môžeme naraz ubytovať až 148 osôb. Počet izieb podľa typu: dvojlôžkové izby: 9 ks, trojlôžkové izby: 22 ks, štvorlôžkové: 12 ks, počet hotelových apartmánov 4 ks.

V prípade záujmu pre väčšie skupiny poskytujeme ubytovanie v neďalekých apartmánoch a štúdiách Smaragd alebo v apartmánových domov Westend.

Kongresové priestory: SÁLA ISTER s maximálnou kapacitou 80 osôb, kapacita miestnosti sa mení podľa daného druhu usporiadania a SÁLA GRANUM s maximálnou kapacitou 30 osôb.

Reštaurácia Thermal*** : maximálna kapacita 100 miest ponúka účastníkom konferencie raňajky a večere formou švédskych stolov, obedy formou menu, resp. ála carte. Stravovanie zabezpečíme aj podľa individuálnych požiadaviek objednávateľa.

V hoteli sa nachádza Lobby bar s kapacitou 50 osôb. Lobby bar je priamo spojený s konferenčnou sálou Ostrihom.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Štúrovo
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport