Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Hotel - SOREA TITRIS starstarstar*** - Cenník

Tatranská Lomnica , 059 60, Tatranská Lomnica
 

Doplňujúce informácie

Ohľadom informácií o cenách za ubytovanie a služby kliknite prosím na:

Cenníky, zľavy, bonusy

Služby a aktivity

Využite akcie na rodinné dovolenky, seniorské pobyty, športové sústredenia alebo si doprajte usporiadanie kongresu vo Vysokých Tatrách, kliknite na naše Akciové pobyty.

Hotel*** SOREA TITRIS je svojou polohou a vybavením ideálnym miestom pre konanie kongresov a školení. Priestory okolo hotela priam lákajú k tvorbe vonkajších teambuildingov. K dispozícii sú kongresová sála a salónik TITRIS. Kongresová sála je vhodná pre konanie aj väčších školení. Pri školskom sedení sa do sály zmestí 120 osôb, pri „kino“ sedení až 200 osôb. Samozrejmosťou je kompletné technické vybavenie ako dataprojektor, ozvučenie, premietacie plátno, mikrofóny, flipchart s papierom a fixami. Salónik TITRIS je určený pre menšie rokovania. Pri školskom sedení je vhodný pre maximálne 24 osôb, pri „kino“ sedení pre 40 osôb. Taktiež obsahuje technické vybavenie v podobe dataprojektoru, premietacieho plátna, mikrofónov, ozvučenia, flipchartu s papierom a fixami. Ohľadom ďalších informácií kliknite na Kongres.

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky 5.00 € -
Polpenzia 15.00 € -
Plná penzia - obed à la carte
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

Hotelová reštaurácia s kapacitou 185 miest ponúka pestrý výber jedál medzinárodnej a regionálnej kuchyne, raňajky a večere podávané formou teplých a studených bufetových stolov, obedové menu (polievka, hlavné jedlo, dezert) pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu vrátane vegetariánskeho menu, bohatú ponuku nápojov v Aperitív bare.
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport