Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Hotel - SOREA HUTNÍK II starstar**

Tatranské Matliare , 059 53, Tatranské Matliare
 
Hotel

LETO 2018 - animácie každý týždeň utorok až sobotu - Vesmírne leto - pútavý animačný program, výcvik astronautov, súhvezdie priateľstva, vesmírny ceremionál, nočná hviezdna obloha, výroba mliečnej dráhy, cesta slnečnou sústavou, stav bez tiaže, záchrana planéty Zem a mnoho iných atrakcií.

Hotel ** SOREA HUTNÍK II sa nachádza v peknom a tichom prostredí Tatranských Matliarov, pod úpätím Lomnického štítu, necelé 2 km od Tatranskej Lomnice a je vhodným východiskom pre túry do východnej časti Vysokých Tatier.  Vysokohorské klimatické podmienky priaznivo pôsobia na organizmus človeka a majú liečivé účinky pri ochorení dýchacích ciest.

Izby v budove HUTNÍK II** sú kategória ECONOMY, nie sú rekonštruované.

Hotel ** SOREA HUTNÍK II je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k deťom a rodinám" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnosť certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolovaná Úniou materských centier.

Výhodné pobytové balíky nájdete v časti Cenník, využite ich na rodinné dovolenky, seniorské pobyty, športové sústredenia, školy v prírode, alebo usporiadajte kongres prekrásnom prostredí Vysokých Tatier.

Skvelý hotel s milým personálom v tatranskej prírode. Dobré vybavenie izieb, dobrá strava. Bola som tam cez leto a cez Vianoce. Perfektná Vianočná atmosféra s betlehemcami a dobrou hudbou. Z hotela je výhľad na Lomnický štít.
Jarmila
75%
16.01.2018
Boli sme ubytovaní v Hutniku 2,pobyt hodnotím veľmi dobre.Štandardne vybavenie izby,čistota výborná,len balkón bol trochu mini,co nám neprekážalo. Najviac by som pochválila ochotu personalu. Trochu sme boli sklamaní z bazénu,plavci si prídu na svoje,ale nič pre deti.Na druhej strane detský kútik,vonkajsie ihrisko boli super,dokonca dve animatorky.Pre dospelých bowling,ping-pong,biliard,telocvična, Wifi pripojenie,recepčne vedeli poradiť rôzne terasy túr
Sabina
98%
18.08.2016

Hotel SOREA HUTNÍK II zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 228Kapacita reštaurácie: 150Kapacita kongresovových priestorov: 160Prístelky: 48

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaOhniskoPsom vstup povolenýDenný barBaby friendlyDetské ihriskoNefajčiarske prostredieZmenáreňSuveníryPropagačné publikácieParkovisko
Gastronomické služby poskytuje hotelová reštaurácia s bohatou ponukou jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov, obedy sú servírované – ponuka výberu zo 4 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu, večere sú servírované – výber z menu. Príjemné posedenie a širokú ponuku nápojov poskytuje aperitív bar. Hotel disponuje aj priestormi vhodnými na usporiadanie konferencií, seminárov, školení a spoločenských podujatí.

Vaše deti určite očarí rozprávkové kráľovstvo detského kútika. V hoteli je možné ubytovanie so psom za poplatok.

Hotel štandardne poskytuje informačné služby, predaj pohľadníc, známok a dalšieho tovaru, požičiavanie sušičov na vlasy a žehličiek, zmenárenské služby. Parkovisko pri hoteli je nestrážené a bez poplatku. Na recepcii hotela si môžete bezplatne vypožičať rôzne spoločenské hry, napríklad dámu, šachy, žolíkové alebo mariášové karty, detské karty a podobne.

Fakultatívne výlety so sprievodcovskými službami hotel zabezpečuje v spolupráci s našimi stálymi dodávateľmi (cestovnými kanceláriami a agentúrami) predovšetkým pre organizované skupiny a aj v cudzom jazyku. V okolí hotela sa nachádza viacero atraktívnych miest, ktoré môžete navštíviť. K najznámejším a najobľúbenejším výletom patrí návšteva Poľska (Zakopane, Novy Targ), Pienin (Červený Kláštor, plavba na pltiach po Dunajci), Spišský okruh a pod.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVTelefónPrístelka
Izby v budove HUTNÍK II** nie sú rekonštruované. Dvojlôžkové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek sú štandartne vybavené. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (kúpelňa s vaňou, WC), TV SAT, rádio, telefón, väčšina izieb má balkón. Izby sú orientované na sever s výhľadom na Lomnický štít alebo na juh.

Možnosti športovania

LyžovanieVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyminigolfPožičiavanie športových potriebDetské ihriskoBowlingBiliardBežkovanieGolfKrytý bazénFitnessTenisStolný tenis
V hoteli je hosťom k dispozícii krytý plavecký bazén (15 x 6 m), BOWLING centrum, fitnescentrum, telocvičňa, stolný tenis, biliard, gulečník, minigolf, herňa pre deti, ihrisko.

V letnej sezóne sú Tatranské Matliare ideálnym východiskom pre menej náročné vychádzky po okolitých lesných cestičkách a výlety do Tatranskej Kotliny, Tatranskej Lomnice, na Medvediu lúku, ale aj pre vysokohorské túry do doliny Zeleného plesa, na Kopské sedlo, Jahňací štít a do doliny Bielej vody. V neďalekej Tatranskej Lomnici sa nachádza aj nástupná stanica kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso, s možnosťou prestupu na visutú lanovku na Lomnický štít. Okolie ponúka vhodné trasy pre cykloturistiku, v blízkosti hotela sa nachádza golfové ihrisko.

Milovníkom zimných športov sú k dispozícii neďaleké lyžiarske strediská v Tatranskej Lomnici, na Skalnatom Plese alebo Ždiari. Kabínkovou lanovkou z Tatranskej Lomnice je prístupné Skalnaté pleso a Lomnický Štít. Okolie hotela je vhodné na bežecké lyžovanie. Priamo pri hoteli sa nachádza detský lyžiarsky vlek, svah s miernym sklonom poskytuje ideálne podmienky pre výučbu lyžovania. Vlek je v zime v prevádzke pri dostatočnom množstve prírodného snehu a hoteloví hostia môžu využívať vlek bez poplatku.

Možnosti wellness

ZábalyMasážSauna
Sauna, klasické masáže, hydromasáž, morský kúpeľ, rašelinový zábal.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyPoľskyRusky

Kongresové služby

OzvučenieŠpeciálne osvetlenieDVD prehrávačPódiumŽivá hudbaPrekladateľské službyKopírovanieUsporiadateľské službySekretárske službyFotografDataprojektorInternetVideo-rekordérTVMikrofónPlátnoFlip chart
Pre organizovanie kongresov, konferencií, školení, seminárov ponúkame vhodné priestory s kapacitou až 200 osôb. K dispozícii je hotelový salónik, prednášková miestnosť, spoločenská miestnosť a telocvičňa.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Tatranské Matliare
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport