Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Hotel - Parkhotel na Baračke starstarstarstar****

Baračka 89, 914 51, Trenčianske Teplice
 
Hotel

PARKHOTEL na Baračke je malý, komfortný hotel rodinného typu so službami na úrovni ****, schopný uspokojiť i požiadavky náročnejších hostí. Leží v krásnom prírodnom prostredí kúpeľného mesta, na okraji kúpeľného parku. Vedľa hotela sa nachádza Labutie jazierko s možnosťou člnkovania a rybolovu a športový areál s tenisovými kurtami a minigolfovým ihriskom.

ubytovanie, čistota, prístup personálnu v poriadku doporučujem návštevu a ubytovanie, pokiaľ by som zvažovala dovolenku, či predĺžený víkend v Trenčianskych Tepliciach, určite by som využila nova služby tohto hotela..
Erika
93%
13.07.2011
Pobyt som dostala ako dar ešte v roku 2008 k svojm okrúhlym narodeninám. Možem hotel vrele doporučit. Krásne prostrednie, príjemný a ochotný personál, kvalitné procedúry. Určite tento hotel ešte navštívim
Jana
100%
05.10.2010

Hotel Parkhotel na Baračke zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 51

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Trenčianske Teplice
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.