Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Hotel - EconoHotel garni starstarstar***

V. Spanyola 1753 / 43 F, 010 01, Žilina
 
Hotel

EconoHotel je moderný štvorposchodový hotel s medzinárodnou klientelou, umiestnený v pokojnej časti mesta Žilina, v tesnom susedstve mestských parkov. Je vzdialený necelých desať minút chôdze od historického centra mesta a najväčších nákupných centier Dubeň, Baumax, Lidl, Kaufland. Z vyšších poschodí je možné uvidieť panorámu Žiliny, ktorú v pozadí dokresľujú vrcholky hôr Malej Fatry. Svojím klientom ponúka služby na vysokej profesionálnej úrovni. Príjemné prostredie a ústretový personál určite prispejú k Vašej spokojnosti.

Nikdy sa mi na služobku nechce ísť, no po skúsenostiach s týmto hotelom sa na služobku do Žiliny budem tešiť. Veľmi pekné ubytovanie s veľmi dobrou lokalitou. Chválim aj čistotu na izbách a dobré jedlo.
Majo
100%
13.02.2017
Ak ubytovanie v Žiline, tak určite EconoHotel garni. Hotel je situovaný v centre mesta, čo znamená, že skoro všetko máte po ruke. Veľmi nám spolu s priateľom táto lokalita vyhovuje a je to jeden z dôvodov, prečo sa tu radi vraciame. Ďalším dôvodom je milý personál a rozumná cena v spojení s veľmi vhodnou lokalitou.
Michaela a Juraj
100%
04.10.2016

Hotel EconoHotel garni zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 134Školiace miesta: 30

Vybavenie zariadenia

TrezorReštauráciaDenný barFajčiarske / nefajčiarske prostredieNočný barVínna pivnicaZmenáreňParkovisko
Parkovanie je riešené v rámci areálu hotela (cca 30 parkovacích miest, parkovacia plocha sa v súčasnosti rozširuje).

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVMinibarChladničkaInternet
EconoHotel ponúka 67 izieb s celkovou kapacitou 134 lôžok rozdelených na 4 typy. Regular, Standard, Superior, Apartment Izby Superior a Apartment pozostávajú z obývacej izby, spálne a kuchynky. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou, TV a pripojením na internet.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieFutbalTuristické trasyCyklistické trasyPožičiavanie športových potriebBežkovanieKorčuľovanieFitnessTenisStolný tenis

V zariadení sa možno dohovoriť

Anglicky

Kongresové služby

Ponúkame prenájom školiacej miestnosti s kapacitou 30 osôb s občerstvením a celodennou stravou (cena dohodou).
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Žilina
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport