Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Penzióny Slovensko - Ister starstarstar***

Višňovského 4, 969 01, Banská Štiavnica
 
Penzión

Objekt Penziónu ISTER je pamiatkovo chránený ako meštianska architektúra renesančného pôvodu s barokovými prestavbami, je vybudovaný na svahovitom teréne v centrálnej časti mesta Banská Štiavnica. Na objekte sú zachované prvky dlhodobej životnosti, základy, mohutné obvodové konštrukcie, schody a krov, čím vykazuje znaky historickej stavebnej pamiatky. Pôvodne meštiansky dom, je renesančný, barokovo prestavaný dvoj a trojpodlažný objekt nepravidelného tvaru „U“. Objekt je pamiatkovo chránený a je zapísaný v štátnom zozname nehnuteľných pamiatok.

Penzión ponúka ubytovanie v piatich apartmánoch a troch dvojposteľových izbách s kompletným príslušenstvom a raňajkami. Dva apartmány sú rodinného typu – pozostávajú z troch izieb, z ktorých jedna je situovaná ako spálňa rodičov, jedna izba má charakter detskej izby a jedna izba je zriadená ako denná miestnosť. Ostatné apartmány sú dvojlôžkové.

Súčasťou zariadenia je spoločenská a raňajková miestnosť. Okrem využívania na rekreačné účely je toto zariadenie vhodné aj na usporiadanie rokovaní, školení a konferencií.

Som veľmi spokojná z ubytovaním , opakovane sa vraciam
Marta
100%
08.11.2018
Dobrý večer , do "Isteru" som sa vrátila po skoro roku , moja spokojnosť vlani bola vysoká , preto som minulý mesiac ani o inom ubytovaní nerozmýšľala . Bolo nám tam aj tento rok veľmi príjemne , mladej pani na recepcii posielam jednu veľkú vďaku za úžasnú empatiu , spoľahlivosť , milotu , vstriecnosť a slušnosť , boli sme veľmi spokojné a isto sa do tohto penzionu vrátime . Doporučujem všetkým , ktorí vedia oceniť krásny , ľudský prístup . Ďakujem !
Marta
100%
06.08.2018

Penzión Ister zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 16Prístelky: 10

Vybavenie zariadenia

TrezorOhniskoPsom vstup povolenýLetná terasaGrilParkovisko
Súčasťou zariadenia je spoločenská a raňajková miestnosť.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVPrístelka Chladnička
Sušič na vlasy a rýchlovarná kanvica.

Možnosti športovania

Termálne kúpaliskoLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyBežkovaniePoľovačkaZber húbKrytý bazénSki servisRybolov
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemecky

Kongresové služby

V budove sa nachádza spoločenská miestnosť vhodná i na školenia, rokovania či konferencie.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Banská Štiavnica
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.