Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Penzión WOLFLAND

Vlkov 628, 018 03, Horná Mariková
 
Penzión

Penzión WOLFLAND sa nachádza pod lesom v krásnom prostredí pohoria Javorníky v rázovitéj obci Horná Mariková  - Vlkov. Okolie ponúka čistú prírodu, kultúrne a športové vyžitie. Penzión bol kompletne prebudovaný na dnešné štandardy a stal sa rodinným penziónom. Skĺbil požiadavky dnešnej doby a súžitie s prírodou s dôrazom na požiadavky hostí.

Vonkajšie priestory sú vytvorené tak, aby poskytovali čo najväčší komfort, ale aj bezpečnú hru pre deti. Cez zimné obdobie naši hostia môžu využívať neďaleké lyžiarske strediská a dokonale zrelaxovať v saune a fitness.

Cenovo výhodné a veľmi príjemné pohodlné ubytko, strava a celkovo služby. Mali sme sa výborne, preto by sme radi poďakovali veštkým, ktorí sa o nás postarali Ste super a máte od nás jednotku s hviezdičkou.
Beuška s rodinkou
98%
23.01.2018

Penzión WOLFLAND zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 24Kapacita reštaurácie: 40

Vybavenie zariadenia

OhniskoPsom vstup povolenýDenný barNefajčiarske prostredieLetná terasaGrilParkovisko
Jedáleň – společenská miestnosť sa nachádza na prízemí, má kapacitu 40 osôb. Pre hostí varíme z čerstvých potravín . Naším cieľom je servírovať nutrične vyvážené jedlá, ktoré sú zárukou zdravého životného štýlu. Je možné si vybrať z niekoľkých variácií menu. Strava je možná, ak je dopredu nahlásená. Jedáleň je otvorená počas celého dňa, nie je len pre hostí, ktorí majú polpenziu alebo plnú penziu. Miestnosť je pokrytá WiFi signálom. Miestnosť je multifunkčná a je využiteľná pre viacero možností. V sále sa nachádza bar, ktorý je otvorený počas celého dňa.

Vonkajší areál tvorí záhrada s upravovaným trávnikom, grilom a ohniskom s možnosťou súkromného grilovania a opekania priamo pod lesom, jedinečnú atmosféru prostredia dopĺňa potok. V letných mesiacoch je k dispozícii menší bázen, ktorý poskytuje osvieženie a relax. Ďalej sa tu nachádza veľká trávnatá plocha, kde si môžete vyskúšať lukostreľbu, spoločenské a športové hry alebo len tak si vychutnať jedinečný horský vzduch.

Bezplatné vonkajšie parkovisko v areáli pre hostí penziónu.

Zvierata sú povolené do stredných plemien - k dispozícii je aj koterec – prosíme informovať sa o možnostiach.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioKuchyňaTVPrístelka ChladničkaInternet
Na poschodí sa nachádza 6 izieb. Každá je variabilná tak, aby spĺňala vaše požiadavky. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a kúpelňou so sprchovým kútom, TV so satelitným príjmom všetkých slovenských a množstvom zahraničných programov. V izbách sú postele s kvalitným matracom, ktoré sa dajú variovať. Do každej izby je možné umiestniť prístelku ako aj detskú postieľku. Dve z týchto izieb disponujú vlastnou kuchynkou. Na prízemí sa nachádza trojizbový apartmán s kompletným vybavením.

Možnosti športovania

LyžovanieFutbalTuristické trasyCyklistické trasyBežkovaniePoľovačkaZber húbKrytý bazén
Horná Mariková - VLKOV a jeho okolie ponúka mnoho zaujímavých aktivít. Obec leží v Marikovskej doline, ktorá sa tiahne od rieky Váh až po Slovensko – Českú hranicu, tvorenú pohorím Javorníky a Vsetínske vrchy – Beskydy a bolo vyhlásené za Chranenú krajinnú oblasť. Blízke okolie Vám ponúka pestrú škálu aktivít a v neďalekom okolí poznávanie mnohých zaujímavých pamiatok. Lesy Javorníkov sú jedinečné a popretkávané turistickými chodníčkami s malebnými prírodnými zákutiami.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyPoľskyRusky

Kongresové služby

Venujeme sa kompletnému organizovaniu spoločenských podujatí. Máme skúsenosti s organizovaním svadobnej hostiny, oslavy jubileí, stretávok a mnoho iných. Orientujeme sa aj na firmy, a s nimi spojené aktivity, ponúkame Vám kompletné balíčky, napríklad pre team buildingy, školenia, workshopy, semináre alebo večierky. Spoločenská miestnosť, ktorou penzión disponuje, má kapacitu 30 až 40 miest.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Horná Mariková
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.