Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Penzióny Slovensko - Beryl starstarstar*** - Cenník

Mojmírová 2/A, 040 01, Košice
 

Doplňujúce informácie

Raňajky formou bufetu v hodnote 3,98 € sú grátis. Parkovné a internet grátis.

V prípade opakovaných pobytov a dlhodobej spolupráci ponúkame: "vlastné ceny pre Vás a Vašich obchodných partnerov" podľa osobnej dohody.

Našou prioritou je poskytnúť Vám - naším hosťom miesto pre Váš druhý domov v Košiciach. Poskytnúť Vám osobný prístup, nájsť u nás rodinnú atmosféru a pohodu. Aby ste sa k nám vracali pri cestách do Košíc tak, ako sa vraciate k priateľom. Aby sme boli pre Vás verným priateľom, na ktorého sa vždy s dôverou a očakávaniami obrátite.

A pretože si vernosť a dôveru ceníme nadovšetko, pre všetkých našich hostí ponúkame zľavy a výhody nášho nového vernostného programu.

Buďte naším stálym hosťom a radi Vás odmeníme. Nechajte sa jednoducho na recepcii penzióna zaregistrovať a dostanete Vašu osobnú kartu vernosti: Výhody a zľavy vernostného programu.

Ohľadom informácií o aktuálnych cenách za ubytovanie a služby, zľavách a bonusoch, kliknite prosím na  Cenník.

Oslávte Vaše promócie v príjemnom prostredí Penzióna Beryl.
Ponúkame Vám možnosť osláviť tento Váš úspech s Vašimi najbližšími v našej klimatizovanej reštaurácii alebo v zimnej záhrade. Môžete si vybrať priestor podľa Vášho želania.

S Vašou rodinou a známymi si pripijete slávnostným prípitkom, pochutíte na dobrom jedle, napijete sa niečoho dobrého a hlavne si vychutnáte spoločnú radosť z úspešného ukončenia štúdia. Jednoducho dodáme Vašej promócii dôležitosť, ktorú si zaslúži: Špeciálne akcie.

Stravovanie

  Cena Popis
Raňajky - Raňajky formou bufetu sú v cene ubytovania.
Polpenzia - -
Plná penzia - -
Výber jedál z jedálneho lístka - áno
Možnosť prípravy vlastnej stravy - -

Pre hotelových hostí servírujeme raňajky formou bufetu alebo menu podľa výberu v čase od 7.00 hod. - 9.00 hod. cez týždeň a od 8.00 hod. - 10.00 hod. počas víkendov. V prípade želania Vám ich radi pripravíme aj vo Vami vybranom čase.
Naša kaviareň ponúka počas týždňa /v čase od 11,30 -14,00 hod/ chutné obedové menu pre všetkých. Kaviareň so zimnou záhradou s kapacitou do 50 osôb sa priam núka na organizovanie firemných akcií ako sú školenia, semináre,súkromné oslavy -promócie,krstiny a menšie svadby. Ponúkame Vám výbornú kávu, kvalitné čaje, výberové vína zo slovenských viníc, širokú ponuku nealkoholických nápojov.
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.