Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Penzióny Slovensko - Romantik

Hviezdoslavova 92/15 (pri kostole), 956 11, Ludanice
 
Penzión

Penzión rodinného typu sa nachádza v novovybudovanej časti pizzerie v centre obce Ludanice blízko farského kostola mimo hlavnej cestnej premávky.

K ubytovaniu poskytuje 9 dvojlôžkových izieb. Každá izba je vybavená kúpeľňou, televíznym prjímačom a wi-fi pripojením na internet.

K dispozícii je pre Vás parkovisko v areáli penziónu.

Ponúkame Vám tiež posedenie v príjemnom útulnom prostredí pizzerie Romantik s kvalitnou kuchyňou.
Priestory pizzerie sú nefajčiarske. Posedenie s možnosťou fajčenia poskytuje terasa - zimná záhrada, ktorá je otvorená celoročne. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Hoci sme boli len na jednu noc, a to este s dvomi pubertalnymi detskami :) bolo ubytovanie a sluzby na jednotku, vsetko cistucke a presne tak, ako je to na obrazkoch...citila som sa ako v Rakusku alebo vo Svajciarsku TOP!!!! A to okolie, este raz dakujeme za prijemny vikend ;))))
Eva
100%
19.09.2014
Chceme veľmi pochváliť ubytovanie, chutnú stravu a celkový prístup k nám hosťom, boli sme naozaj príjemne prekvapení. ďakujeme a prídeme radi zase.
Monika
100%
24.10.2012

Penzión Romantik zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 12Kapacita reštaurácie: 60Kapacita kaviarne: 30Kapacita salóniku: 15Prístelky: 4

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Ludanice
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.