Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Penzióny Slovensko - Gájuz

Oščadnica 1808, 023 01, Oščadnica
 
Penzión

Penzión Gájuz Family ponúka možnosť príjemne strávenej dovolenky, školení, seminárov, firemných a rodinných akcií.

K dispozícii sú pre vás priestranné a komfortne zariadené izby, kvalitná reštaurácia, konferenčná miestnosť, herňa, detský park, welness ...

Priamo v areáli sa nachádza lyžiarske stredisko Športcentrum Oščadnica s denným a  večerným lyžovaním. Ideálny svah pre začiatočníkov ale aj skúsených lyžiarov. Pre rodiny s malými deťmi máme pripravenú lyžiarsku školu a škôlku so skúsenými inštruktormi lyžovania a snowboardingu.

V našom areali sa nachádza najväčší detský zábavný park na Kysuciach.

Chcete prežiť krásnu dovolenku so svojou rodinou a priateľmi? Náš penzión Gajuz Vám ponúka príjemnú atmosféru.

Krásne prostredie,množstvo aktivít pre dospelých i deti,ovečky za chatou ako v rozprávke.Milý personál,žiadne nervovanie s ubytujúcimi.Ochota po- radiť.Zlatí majitelia.Takto by mali vyzerať služby.
Ondrej
93%
26.09.2015
Bolo tu super, ubytko velmi slusné, príroda nadherná, vsetkým sa nám tu páčilo a tešíme sa že sa vrátime v zime na lyže.
barbora
92%
31.08.2011

Penzión Gájuz zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 51

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaOhniskoDenný barBaby friendlyDetské ihriskoKrbNefajčiarske prostredieLetná terasaGrilParkoviskoGurmánsky zážitok
Pre príjemné posedenie a strávenie rodinnej dovolenky je pre ubytovaných hostí celoročne k dispozícií detský park so šmýkačkami, preliezkami a posilovačkami. Vaše deti sa môžu vyšantiť do sýtosti. Ubytovaným hosťom ponúkame prenájom malých a veľkých štvorkoliek na vyhradenom okruhu. V našom areali Vám ponúkame detskú lyžiarskú škôlku.

V areáli nášho penziónu Vám ponúkame aj možnosť príjemného posedenia pri ohníku, v kruhu svojich priateľov a známych. Na požiadanie pripravíme chladený výčap na pivo, chutný kotlíkový gulášik, pečené prasiatko na drevenom uhlí, chutnú živánsku, špekáčiky, domácu klobásku alebo iné špeciality vhodné na grilovanie. Záhradné ohnisko je vhodné aj pre poriadanie firemných akcii na utužovanie dobrých vzťahov v kolektíve.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVPrístelka Internet

Možnosti športovania

Krytý bazénLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyPožičiavanie športových potriebVodné športyDetské ihriskoBiliardBežkovanieZber húbStolný tenisSki servisŠkola v prírode
Obec Oščadnica a okolie ponúkajú veľa príležitosti na strávenie príjemnej letnej a zimnej dovolenky. V obci je možné napojiť sa na niekoľko turistických a cyklistických trás, ktoré poskytnú množstvo nezabudnuteľných výhľadov do okolia. Priamo v našom areáli vám ponúkame najväčší detský zábavný park na Kysuciach. Môžete si požičať pre celú rodinu horské bicykle alebo kolobežky.
Počas zimnej sezóny sú k dispozícii v Lyžiarskom stredisku ŠPORTCENTRUM dva lyžiarske vleky.

Možnosti wellness

MasážVírivý kúpeľSauna
Pre spríjemnenie pobytu sa v objekte penziónu Gájuz nachádza bazén s protiprúdom, fínska sauna, ľadové vedro, 6 miestna vírivá vaňa. Taktiež Vám ponúkame dokonalý relax a oddych v relaxačnom a masážnom kútiku.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyPoľsky

Kongresové služby

Pre organizovane obchodných jednaní, alebo podnikových školení je Vám k dispozícií konferenčná miestnosť s 50 stoličkami. Miestnosť je vybavená pripojením na internet, diaprojektorom a flipchartom.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Oščadnica
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.