Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Penzióny Slovensko - Gájuz

Oščadnica 1808, 023 01, Oščadnica
 
Penzión

Penzión Gájuz - Family*** vám ponúka komfortné ubytovanie, kvalitnú reštauráciu, konferenčnú miestnosť, herňu, detský park, welness...

Priamo v areáli sa nachádza lyžiarske stredisko Športcentrum Oščadnica s denným a večerným lyžovaním. Ideálny svah pre začiatočníkov ale aj skúsených lyžiarov. Pre rodiny s malými deťmi máme pripravenú lyžiarsku školu a škôlku so skúsennými inštruktormi lyžovania a snowboardingu.

V našom areáli sa nachádza najväčší detský zábavný park na Kysuciach. Pre skúsených lyžiarov 4 km vzdialené lyžiarske stredisko Veľká Rača - Oščadnica.

Chcete prežiť krásnu dovolenku so svojou rodinou a priateľmi? Penzión Gájuz vám ponúka príjemnú atmosféru.

Krásne prostredie,množstvo aktivít pre dospelých i deti,ovečky za chatou ako v rozprávke.Milý personál,žiadne nervovanie s ubytujúcimi.Ochota po- radiť.Zlatí majitelia.Takto by mali vyzerať služby.
Ondrej
93%
26.09.2015
Bolo tu super, ubytko velmi slusné, príroda nadherná, vsetkým sa nám tu páčilo a tešíme sa že sa vrátime v zime na lyže.
barbora
92%
31.08.2011

Penzión Gájuz zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 51

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Oščadnica
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.