Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Penzión pri Trojičke starstarstar***

Centrum 250 , 023 01, Oščadnica
 
Penzión

Penzión pri Trojičke*** sa nachádza priamo v centre obce Oščadnica, v Kysuckých Beskydách, pod najvyšším vrchom regiónu Kysuce Veľká Rača a v blízkosti známeho lyžiarskeho strediska Snow Paradise. Svojou polohou a vybavenosťou je určený na trávenie aktívnej dovolenky, relax i rodinné pobyty.

Veľmi príjemný a ochotný personál, čisté a príjemné izby s vlastným balkónom a k tomu skvelé jedlo za výborné ceny. Odporúčam wellness, luxusne zariadené.
Ivana
100%
30.09.2014
Izby pekne zariadené, všade sa udržiavala čistota. Personál veľmi milý, vždy sa snažili pomôcť. Dole v reštaurácii výborne varili za slušné ceny, s pobytom sme boli spokojní a môžeme len odporučit.
Viktor
97%
05.03.2014

Penzión pri Trojičke zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 42Kapacita kongresovových priestorov: 50

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Oščadnica
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.