Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Penzióny Slovensko - Vila Barónka starstar** - Recenzie

Nová ulica 139, 941 48, Podhájska
 

❤ 21 %

2 recenzie
Pridajte Vašu recenziu
Personál 5%
Služby 5%
Čistota 5%
Komfort 30%
Pomer cena/hodnota 65%
Celkovo 20%

positive
Pozitívne hodnotím iba viac vonkajších prístreškov teda každý mal vpodstate vonku súkromie.
0
negative prišli sme sa ubytovať 17.8. okolo 13hod, na izbe sú nenavlečené periny a vankúše , obliečky vypraté a vyžehlené - ak by boli navlečené nebola by som aspon videla aký je vankúš flakatý :-/ . OKI, izba malá a pod stolíkom odkladacím špina. celkovo je to asi v pomere s cenou veľa netreba očakávať.. Na WC nebol WC papier museli sme si ísť kúpiť, v spoločnej kúpeľni okrem dosť nechutného sprchovacieho kúta je strašne zlý odtok vody a nebol klúč na uzamknutie zvnútra aby Vás niekto cudzí neprekvapil...Teda nevrátime sa . Vzdialenosť peši cca 10min chôdza,
why return Prečo by som sa vrátil/a? pre nič
Soňa, S priateľmi, Dátum pobytu od 17.8.2018 do 19.8.2018
positive
vzdálenost od termálu vyhovující, poklidné místo, parkování přímo ve dvoře, pěkné venkovní posezení, cena přijatelná, majitelé příjemní, přítomni pouze první den. Další personál zde nebyl, čistotu jsme si udržovali
11
negative pokoje byly s prosklenými dveřmi, tudíž světlo z chodby narušovalo soukromí, kuchyň s jídelním koutem nebyla pod uzavřením, světlo a hluk narušovalo ubytované. dveře neměly prahy, světlo, hluk, průvan.
alena, S priateľmi, Dátum pobytu od 29.8.2009 do 5.12.2008
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.