Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie 101 Penzión star*

Hlavná 101, 080 01, Prešov
 
Penzión

101PENZIÓN je komfortne zariadené ubytovacie zariadenie umiestnené v centre historického jadra mesta Prešov. Penzión je vybavený štyrmi dvojposteľovými izbami a dvoma jednoposteľovými izbami s vlastným sociálnym vybavením. Na prízemí je salónik, v ktorom sa podávajú raňajky. Parkovanie pre ubytovaných je možné na vlastnom parkovisku. Blízke centrum mesta poskytuje množstvo zariadení umožňujúcich kultúrne i spoločenské vyžitie. V areáli penziónu sa nachádza Playhouse - kaviareň s barom, kde sú umiestnené hracie konzoly Playstation 4. V blízkom okolí penziónu sa nachádza viacero reštaurácií, pizzérií, kaviarní a barov v rôznych cenových kategóriách.

V pohode ubytko aj všetko ostatné.
Rišo
100%
22.08.2012

101 Penzión zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 10Prístelky: 1

Vybavenie zariadenia

Fajčiarske / nefajčiarske prostredieVináreňParkovisko
Pre hostí je k dispozícii bezplatné vlastné parkovisko s prístupom z Jarkovej ulice.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVPrístelka ChladničkaInternet
Štýlové nadštandardné ubytovanie s plne vybavenými izbami a vhodnými i pre ubytovanie tých najnáročnejších zákazníkov. Vybavenosť izieb umožňuje aj dlhodobejší pobyt. Na každej izbe máte k dispozícii bezplatnú vysokorýchlostnú internetovú prípojku.

Možnosti športovania

Krytý bazénLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyPrírodné kúpaliskoVodné športyBežkovanieKorčuľovanieZber húbKrytý bazénFitnessTenis
Športové možnosti sú v blízkom okolí nášho zariadenia.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyPoľskyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Prešov
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.