Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Penzióny Slovensko - Alex

Slovenská 80, 080 01, Prešov
 
Penzión

Pension ALEX Vám ponúka ubytovanie v novozrekonštruovanom pôvodnom meštianskom dome v centre mesta Prešov.

2 apartmány (jeden s výrivkovou vaňou) a 8 jedno až trojposteľové izby sú zariadené v modernom štýle s kompletným vybavením. Každá izba má pripojenie na internet a TV so satelitom.
V modernom štýle je zariadený aj restaurant ALEX, ktorý slúži aj ako raňajková miestnosť s možnosťou stravovania počas celého dňa.

Restaurant je vhodný aj na rôzne rodinne, firemné a spoločenské oslavy, kurzy či odborné školenia s kapacitou 30+30 miest +30 letná terasa. Pripojenie na internet je cez Wifi.
Hostia penzionu majú k dispozícii bezproblemové pakovanie na parkovisku stráženom kamerovým systémom a NON STOP recepciou.

Izby sú vkusne zariadené a čisté. Pozitívum je výhodná poloha - v blízkosti centra.
Petra
100%
08.02.2016
Izby boli čisté a krásne zariadené. Všetci sú tam milí. Výhodou je reštaurácia v budove penzionu. Rada sa tu opäť vrátim...
Lucia
100%
31.05.2015

Penzión Alex zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 20Kapacita reštaurácie: 60Prístelky: 7

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaStrážené parkoviskoDenný bardiscoKrbNefajčiarske prostredieLetná terasaGrilGurmánsky zážitok
Restaurant ALEX má kapacitu 30+30 a terasa 30 miest. Ponúkame denné obedňajšie menu + dezertné prekvapenie, široký výber nápojov a jedál modernej, domácej a zahraničnej kuchyne (slimáky, šaláty, morské špeciality, beefteky, pečené kolená). V prípade spoločenských osláv zabezpečíme hudbu zdarma, možnosť zabezpečenia foto a video služieb. Našou výhodou je VLASTNÁ UZAVRETÁ TERASA vhodná pre neposedné deti. Jedálný lístok je sezónne a príležitostne obohacovaný (štefánka zábava, fašiangove hody, sv. Valentínske menu, kačacie a husacie hody, jedlá diviny) … V letných mesiacoch Vás radi privítáme na tichej terase s letným jedálnym lístkom (špeciality na grile, rôzne druhy šalátov) a nebude chýbať ani video – projekcia (hudba, kultúra, filmy, zábava).

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeKuchyňaTVPrístelka izbová službaMinibarInternet

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyDetské ihriskoBežkovanieKorčuľovanieFitnessTenis
Športové možnosti nájdete v blízkosti nášho penziónu

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyPoľskyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Prešov
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.