Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Penzióny Slovensko - Stefani starstarstar***

Tatranská 393, 053 11, Smižany
 
Penzión

Penzión Stefani sa nachádza v obci Smižany v blízkosti Slovenského raja na hlavnom ťahu medzi trasou Poprad - Košice. Malebná príroda Vám ponúka nezabudnuteľný pohľad na vrcholky Vysokých Tatier. Náš penzión je ľahko dostupný autom, parkovanie Vám ponúkame na uzavretom parkovisku priamo v objekte.

Super ubytovanie a krásne okolie.
Svetlana
100%
22.08.2012

Penzión Stefani zahŕňa

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaStrážené parkoviskoOhniskoPsom vstup povolenýLetná terasaPredaj drogériového tovaru
V penzióne sa nachádza reštaurácia s celodennou prevádzkou a kapacitou 120 miest. Reštaurácia je vhodná aj na rodinné oslavy, promócie, svadby, stretnutia a pracovné posedenia. V letnom období Vám ponúkame možnosť posedenia na letnej terase s ohniskom, v areáli je k dispozícii detské ihrisko – kolotoč, pieskovisko, hojdačky, detský kútik. Ponúkame vystúpenie hudobnej skupiny INTER počas osláv, svadieb, posedení vo výhodnej cene. Jedlá si môžete pripravovať aj individuálne v kuchynke s krbom. Vybavenie kuchynky: chladnička, sporák, mikrovlná rúra, rýchlovarná kanvica, inventár.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVPrístelka ChladničkaInternet

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebVodné športyBowlingZber húbsquashTenis
Rekreačné možnosti: vyhliadkové lety, požičovňa bicyklov, ponuka služieb horského vodcu, pestré možnosti na turistiku, vysokohorská turistika, zlaňovanie.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyPoľsky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Smižany
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.