Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Penzión a Pizzeria Alžbetka starstar**

SNP 121, 013 24, Strečno
 
Penzión

Ubytovanie Penzión a Pizzeria Alžbetka má výbornú polohu. Nachádza sa v malebnej obci Strečno, na prístupovej ceste do obce. Obec Strečno ponúka množstvo miest, ktoré stoja za návštevu a preskúmanie. Objavte nepoznané krásy našich hôr Malej Fatry, Hradov Strečno a Starý hrad, pltí na Váhu a kopu iných.

Možnosť ubytovania je v jedno, dvoj a trojlôžkových izbách. Každá izba je vybavená svojim sociálnym zariadením, sprchovacím kútom, televízorom, satelitom a WIFI pripojením na  internet. Pri objekte sa nachádza osvetlené parkovisko pre šesť aut. Cena za ubytovanie je od 14,50 € za osobu a noc, dlhodobé ubytovanie cena 8 €. Tešíme sa na Vás.

Urobili sme si výlet pod Strečno a tak sme zablúdili aj do tohto penziónu a naše očakávania boli určite menšie ako bola skutočnosť. Fakt, veľmi pekne ubytovanie s milým personálom, čistými izbami a viac než výbornou lokalitou. Výlet sa nám vydaril, aj vďaka tomu, že sme si večer oddýchli v peknom ubytovaní a nemali sme žiadne komplikácie. určite odporúčame, či už výletnikom ako sme boli my, cestujúcim na dlhšie vzdialenosti, ktorí si chcú cestou oddýchnuť, či len tak pre zrelaxovanie v pekne prírode priamo pod strečnom.
renáta
100%
17.01.2017
Výborná poloha ubytovania, v blízkosti je autobusová zastávka s priamym spojom do Žiliny a Martina. Neďaleko sú kompa cez Váh, hrady Strečno a Starhrad, plte. Personál je ústretový, ochotný poskytnúť potrebné informácie. Vybavenie izieb je komfortné.
Ivana
100%
24.02.2015

Penzión a Pizzeria Alžbetka zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 12Kapacita baru: 20Kapacita reštaurácie: 40Školiace miesta: 30Kapacita kongresovových priestorov: 30

Vybavenie zariadenia

Bezbariérové zariadenieReštauráciaPsom vstup povolenýDenný barFajčiarske / nefajčiarske prostredieNefajčiarske prostredieKaviareňLetná terasaParkoviskoGurmánsky zážitok
Reštauracia Alžbetka ponúka pravú talianskú pizzu, cestoviny, palacinky a rôzne iné špeciality. Podávame neaolkoholické značkové nápoje a veľa druhov alkoholickych nápojov ako whisky, koňaky, likéry, ovocné destiláty, bylinkové a iné napoje. Okrem alkoholických nápojov ponúkame aj širokú paletu miešaných nealko nápojov. Ponuka miešaných nápojov pre dospelých obsahuje miestnu špecialitu Strečanský medveď. Radi Vás u nás privítame.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVPrístelka Internet

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPrírodné kúpaliskoBežkovaniePoľovačkaZber húbRybolovAgroturistika
Športové možnosti sú v blízkom okolí. Nádheru okolitej prírody si môžete vychutnať na pltiach a rafte. Obnovenie tradičnej dopravy umožňuje návštevníkom zoznámiť sa s neobyčajným množstvom kultúrnych, historických, prírodných a technických zaujímavostí, ktoré poskytuje sedem kilometrov splavovaného úseku. O zaujímavostiach oboznamujú vodcovia plavidla – pltníci v krojoch.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyFrancúzskyPoľskyRusky

Kongresové služby

Usporiadateľské službyInternet
V zariadení je možnosť konania rôznych druhov spoločenských akcií ako sú oslavy narodenín, svadby, bankety, firemné akcie, školenia.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Strečno
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.