Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Penzión Oliva

Partizánska 23, 942 01, Šurany
 
Penzión

Penzión Oliva sa nachádza v príjemnej a tichej lokalite na Partizánskej ulici v Šuranoch. Ubytovanie ponúka v 6 nadštandardných izbách, ktorých celková kapacita je 14 lôžok. Priamo v penzióne sa nachádza aj wellness, kde okrem relaxačnej miestnosti nájdete aj perličkovú vírivku.

Medzi benefity penziónu patrí tenisový kurt, detské ihrisko s preliezačkami  a vonkajší bazén. Pokojne sa môžete zvaliť na trávu a užívať si voľno.

Náš penzión tvorí príjemné prostredie pre organizovanie rodinných osláv, promócií, firemných posedení, školení a podobne. Výhodou je parkovanie priamo v areáli, takže vaše auto bude stále na dohľad.

Vaša spokojnosť je naším cieľom. Neváhajte sa prísť presvedčiť o našich kvalitách aj osobne.

Pekný interiér, izba pohodlná. Wellness čistý a voňavý. Čo deň, to super. Strava bravúrna. Len tak ďalej! Získali ste v nás stálych hostí. Ďakujeme a pozdravujeme :)
Sidka, Janka a Katka z Bratislavy
100%
17.01.2018

Penzión Oliva zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 14Školiace miesta: 30Kapacita vinárne: 60

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaStrážené parkoviskoDenný barDetské ihriskoVínna pivnicaKrbNefajčiarske prostredieLetná terasaPropagačné publikácieParkoviskoSauna
Penzión ponúka plnú penziu, o vašu stravu sa postará náš šéfkuchár. Raňajky si vychutnáte formou bufetových stolov, na výber máte z niekoľkých možností z nášho raňajkového menu. V priebehu dňa sa môžete občerstviť v bare alebo môžete pohodlne relaxovať na terase s vybranými nápojmi z nášho nápojového lístka. Milovníkov vína poteší posedenie v štýlovej vínnej pivnici s možnosťou profesionálnej ochutnávky vín.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVTelefónInternet
Penzión Oliva ponúka 6 nadštandardných izieb, ktorých celková kapacita je 14 lôžok a 4 lôžka štandardnej kvality. Okrem TV a WiFi pripojenia je každá izba vybavená nočnými lampami a skriňami. Svojím vzhľadom vás rovnako ohúri kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Možnosti športovania

Termálne kúpaliskoFutbalJazda na koniDetské ihriskoBiliardPoľovačkaGolfFitnessTenisRybolov
Na tenisovom kurte sa výborne odreagujete od všetkých starostí. Taktiež ponúkame možnosť navštíviť miestnu koniareň, kde môžete uskutočniť jazdu na koni a možno splniť sen nielen sebe, ale aj svojim deťom. Detské ihrisko s preliezačkami je vašim ratolestiam k dispozícii a počas slnečných horúcich dní vás osvieži vonkajší bazén.

Ak chcete počas pobytu využiť svoj voľný čas originálne, využite naše nové pobytové balíčky, nájdete ich v časti Cenník. Pripravili sme ich v spolupráci s Airport Golf Club. Golfový klub sa nachádza v časti Šurany – Kopec, vzdialený od penziónu Oliva 6 km. Členom aj návštevníkom klub ponúka výborné hracie podmienky – hráčom je k dispozícii 9-jamkové golfové ihrisko s parom 35 a dĺžkou 2 500 m s tréningovými plochami: nový krytý a osvetlený driving range s dĺžkou 220 m, putting green a chipping area, hra z piesku. Klub ponúka pre hráčov zázemie, občerstvenie a malé letisko.

Možnosti wellness

Bublinkový kúpeľSauna
Priamo v penzióne sa nachádza aj wellness, kde okrem relaxačnej miestnosti nájdete aj perličkovú vírivku. V časti cenník si nezabudnite pozrieť aj naše výhodné Wellness pobytové balíčky.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemecky

Kongresové služby

OzvučenieDVD prehrávačParketŽivá hudbaUsporiadateľské službyPCDataprojektorInternetTVMikrofónPlátnoFlip chart
Náš penzión tvorí príjemné prostredie pre organizovanie rodinných osláv, promócií, firemných posedení, školení, odborných seminárov a podobne.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Šurany
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.