Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Penzióny Slovensko - Villa Mon Ami

Nový Smokovec 31, 062 01, Vysoké Tatry
 
Penzión

Moderne zrekonštruovaný penzión na úpätí Slavkovského štítu spája silu prírody s dokonalým pohodlím. Ponúka nielen ubytovanie pre svojich hostí, ale i mimoriadne prekrásny pohľad z izieb na slnkom zaliate tatranské štíty alebo Podtatranskú kotlinu. Penzión Villa MON AMI je ideálnym miestom pre rodiny i firmy. Okolitá príroda a vybavenie penziónu ponúkajú pre všetkých možnosti na aktívny oddych.

O príjemný pobyt v penzióne, dokonalú spokojnosť hostí a ich komfort sa stará vysoko profesionálny personál. Penzión je po rekonštrukcii vybavený modernou technológiou a štýlové zariadenie mu dodáva osobité čaro umocnené výnimočnosťou okolitej prírody. Tým sú vytvorené inšpiratívne podmienky aj na rôzne firemné akcie a aktivity.

Ubytovanie bolo podla ocakavania, ako rodina s 2 malymi detmi, sme hladali hlavne pokojne ubytovanie, s prijemnou rodinnou atmosferou s blizkostou do stareho smokovca. Mila pani sa starala o ranajky a cistotu na izbach. Velkym plusom bola postielka na izbe.
Lenka
100%
27.08.2019
Príjemné ubytovanie v Tatrách za priateľnú cenu, odporúčam.
Aneta
100%
10.06.2016

Penzión Villa Mon Ami zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 20

Vybavenie zariadenia

Psom vstup povolenýLetná terasa
K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné. Bezplatné parkovanie áut na nonstop monitorovanom súkromnom parkovisku priamo pri ville. K dispozícii je úschovňa bicyklov a lyžiareň.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVTelefónChladničkaInternet
V každej moderne zariadenej izbe je televízor so satelitným prijímačom. Každá izba má vlastné sociálne vybavenie so sprchovacím kútom, sušičom vlasov a WC.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieTuristické trasyCyklistické trasyPožičiavanie športových potriebVodné športyBežkovanieKorčuľovanieTenisSki servis
Športové možnosti sú v blízkom okolí. Zorganizujeme aj turistické výlety s profesionálnymi horskými sprievodcami a lyžiarskymi inštruktormi.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemecky

Kongresové služby

Inšpiratívne podmienky aj na rôzne firemné akcie a aktivity. V prípade záujmu pri usporiadaní príležitostných akcií: svadby, výročné oslavy, podnikové akcie, recepcie a pod. je manažment hotela schopný zabezpečiť kompletné menu podľa požiadaviek klienta.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Vysoké Tatry
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.