Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Penzióny Slovensko - Oáza starstar**

J. Hajdóczyho 19, 917 01, Trnava
 
Penzión
Vychutnajte si u nás domáce prostredie, profesionálny prístup, priateľský personál a bohaté a zdravé raňajky s obsluhou podávané už od 6:00 hod. Samozrejmé je strážené parkovanie priamo vo dvore zahrnuté v cene. Výborná poloha pre biznis a voľný čas. Kapacita penziónu je 10 izieb s kúpeľňou, farebným LCD televízorom (satelit), Wi-fi s nepretržitým vysokorýchlostným internetovým pripojením.
super raňajky, ako ranným vtáčatám nám vyhovovalo, že sa podávajú tak skoro. zariadenie v poriadku, personál nám vždy vyšiel v ústrety. či už ne rodinné výlety alebo obchodné cesty - tento penzión určite ešte navštívime.
Majo
90%
23.11.2011
V Trnave sme boli na obchodnej ceste a ubytovali sme sa v tomto penzione. Nemalo to chybu, všetci sme boli veľmi spokojní. Môžem odporučiť.
Jana
92%
23.11.2011

Penzión Oáza zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 25

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Trnava
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.