Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie v súkromí - Privát Michaela

Privát Michaela, Prte 579, 027 32, Zuberec
 
Ubytovanie v súkromí

Privát Michaela sa nachádza v novej výstavbe obce Zuberec s krásnym výhľadom na Zápané Tatry - Roháče. Hosťom ponúkame ubytovanie so samostatným vchodom s celkovou kapacitou 12 lôžok v dvoj až troj lôžkových izbách a v jednom samostatnom apartmáne. V objekte je plne vybavená kuchyňa a spoločenská miestnosť. Apartmán má svoju kuchynku aj kúpeľňu.

V celom objekte je Wifi pripojenie na internet. K dispozícii je aj vonkajšie posedenie - altánok, gril a ohnisko. Ubytovanie v tichej časti Zuberca, vhodné pre rodiny s deťmi.

Ak ste ten horský typ ako ja a partia mojich kamošov a kamošiek a neznášate preplnené hotely s wellnesmi a radšej si vyjdete na túru do prírody a spoznáte ďalšie prekrásne zákutia Slovenska, vyberte sa aj na Zuberec a túru po západných Tatrách a skúste toto ubytovanie v súkromí. Fakt, prekrásna príroda a milí ľudia.
Pali a priatelia
98%
29.11.2016
KRáSNY predlžený víkend sme tu u vás mail. Vyšklo nám super počasie, príroda je tu fakt nádherná. Ďakujeme nie len za ubytovanie, ale aj za vašu prívetivosť. Budeme vás odporúčať známim a určite sa vrátime.
Soňa s deťmi
97%
02.11.2015

Ubytovanie v súkromí Privát Michaela zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 12

Vybavenie zariadenia

OhniskoPsom vstup povolenýDetské ihriskoKrbNefajčiarske prostredieGrilParkovisko
Počet WC: 3 (spoločné pre všetky izby). Počet kúpelní: 3 (spoločné pre všetky izby). Apartmán má svoju kuchynku aj kúpeľňu. Kompletne vybavená kuchyňa: plynový varič (dvojplatnička), mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička. Spoločenská miestnosť: televízor, satelit, spoločenské hry. Detské ihrisko: pieskovisko, hojdačka, šmýkačka. Altánok, gril, kotlík, vonkajšie posedenie. Bezplatné parkovanie priamo pri dome: 4 parkovacie miesta.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeKuchyňaTVPrístelka Spoločné sociálne zariadenieChladničkaInternet
Balkón na niektorých izbách, internetové pripojenie WiFi, izby majú manželské postele. Apartmán má svoju kuchynku aj kúpeľňu.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieFutbalTuristické trasyCyklistické trasyPrírodné kúpaliskoVodné športyBežkovanieZber húb
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyPoľsky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v súkromí, Ubytovanie Zuberec