Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Ubytovňa EUROTRADE

Drevená 888, 924 01, Galanta
 
Ubytovňa

Ubytovňa EUROTRADE je situovaná v širšom centre mesta Galanta, blízko vlakovej a autobusovej stanice (100 - 150 metrov), v tesnej blízkosti známeho hypermarketu a reštaurácií.

Ubytovňa je v celoročnej prevádzke a ponúka ubytovanie pre robotníkov, obchodných cestujúcich ako aj skupiny. Celková kapacita ubytovne je až 510 lôžok na 9-tich poschodiach dostupných výťahom.

Ubytujeme Vás v 85-tich bunkách, ktoré pozostávajú zakaždým z dvoch 3-lôžkových izieb so samostatnými lôžkami, stolom so stoličkami a skriňami. V predsieni bunky je k dispozícii chladnička s mrazničkou. Každá bunka disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a samostatnou toaletou. Posteľná bielizeň sa vymieňa každých štrnásť dní.

Na chodbe každého poschodia je pre ubytovaných pripravená kompletne zariadená kuchyňa navyše s televízorom s káblovým príjmom a jedálenským posedením. Vo všetkých priestoroch ubytovne je k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na 24 hodinovej recepcii Vám vždy so všetkým poradíme a pomôžeme. V suterénnej časti ubytovne využijete aj práčovňu a sušiareň. Priestory budovy a parkovisko pred ňou je zabezpečené kamerovým systémom.

Pokiaľ sa zaujímate o voľnočasové aktivity v blízkosti ubytovne, určite Vás poteší možnosť ochladiť sa počas horúcich dní v Termál centre Galandia alebo na Termálnom kúpalisku Vincov les. Ak obľubujete jazdu na koni, môžete navštíviť Ranč na Striebornom jazere priamo v Galante alebo Petrov Grunt v obci Košúty.

veľká čistota, aj keď veľmi jednoduché zariadenie izieb
Eva
85%
16.05.2019
Je to tu pekné čisté a dobre vybavené. ĎAKUJEME ešte raz.
Jarino a partia
97%
02.10.2018

Ubytovňa EUROTRADE zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 513

Vybavenie zariadenia

ČistiareňNefajčiarske prostredieParkovisko
WiFi, recepcia, bar, 100 parkovacích miest pri objekte na stráženom parkovisku.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeKuchyňaChladničkaInternet

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoJazda na koniKorčuľovaniePoľovačkaRybolov

V zariadení sa možno dohovoriť

ČeskyMaďarsky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Ubytovňa, Ubytovanie Galanta