Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Ubytovňa - TRIO ROSINA

Družinská 868, 010 01, Žilina
 
Ubytovňa

Ponúkame ubytovanie v obci Rosina vzdialenej od mesta Žilina cca 4 km na veľmi slušnej úrovni. Ubytovňa TRIO ROSINA sa nachádza v polyfunkčnom objekte, v ktorom je k dispozícii reštaurácia. V každej izbe je samostatná kúpeľňa s WC, TV a WiFi pripojenie. V objekte sa nachádzajú dva veľmi pekné salóniky na oslavy, promócie a svadby, tiež letná terasa na príjemné posedenie a relax.

Ubytovane pre všetky vekové skupiny. Je tam tiché prostredie, čisté , veľké izby, ktoré boli každý deň upratované. Sprchovací kút, WC v každej izbe samozrejmosťou + kuchynka. My sme chodievali jedávať do Reštaurácie Trio v Rosine skvelé tam varili a deti to tam milovali. Určite sa vrátime odporúčame vrelo.
Ján
100%
13.09.2018
Výborné ubytovanie, čisté priestory, každá izba mala vlastnú sprchu a WC, vždy upratané izby a naozaj skvelá cena.....všade je to z obce Rosina blízko.....dalo sa ihneď všetko dohodnúť telefonicky....a výhoda hneď super reštaurácia TRIO pri ubytovaní s každodenným menu + pizza a pivečko k tomu proste parádička
Peter
100%
13.09.2018

Ubytovňa TRIO ROSINA zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 150Kapacita reštaurácie: 200Kapacita salóniku: 30Kapacita kongresovových priestorov: 50

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaPsom vstup povolenýFajčiarske / nefajčiarske prostredieDetské ihriskoNefajčiarske prostredieKaviareňLetná terasaParkovisko
Reštauráciu TRIO ROSINA tvorí bistro a pizzeria, reštaurácia má terasu. V ponuke je denné menu, pizza a jedlá na objednávku, bohatý výber nápojov, mäsitých i bezmäsitých jedál, múčnikov i tradičné jedlá slovenskej kuchyne. Dve sály na prvom poschodí sú vhodné na rôzne spoločenské podujatia.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioKuchyňaTVAudio video technikaChladničkaInternet

Možnosti športovania

Turistické trasyCyklistické trasyTenis

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemecky

Kongresové služby

OzvučenieDVD prehrávačParketKopírovaniePCInternetVideo-rekordérTVMikrofón
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Ubytovňa, Ubytovanie Žilina