Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Chata - Pod Úbočou

Oravský Biely Potok 274, 027 42, Oravský Biely Potok
 
Chata
Novopostavená štýlová chatka v malej dedinke Oravský Biely Potok na okraji obce s veľkou záhradou, v blízkosti lesa vedľa potôčika. Chatka má dva apartmány. Každý apartmán má na prízemí veľkú spoločenskú miestnosť s kuchynkou a na poschodí 2 spálne so sociálnym zariadením. 1 Apartmán je pre 4 až 6 osôb. Celá chatka je max. pre 12 osôb. WI-fi pripojenie. Vonku je pre každý apartmán vlasné posedenie! Hojdačka pre doseplých. Pre deti dostatok priestoru na trávnatej ploche veľký drevený domček s krytým pieskoviskom, koník na hojdanie, hračky, ihrisko na volejbal so sieťou,taktiež je pozemok je ohradený. V blízkosti- 150 m je aj športové ihrisko na basketbal.V dedine je možnosť objednať si tenisové ihrisko

Chata Pod Úbočou zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 12

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Chaty, Ubytovanie Oravský Biely Potok
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy KONTIO na kľúč. Široký výber a plno kreatívnych nápadov pre Váš zrub, zrubový dom, alebo drevený dom.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.