Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Hotel - Legend starstarstar***

Gabčíkovská cesta 5676/50, 929 01, Dunajská Streda
 
Hotel
Je príjemné nájsť miesto, ktoré Vám na Vašich cestách, či dovolenkách poskytne skutočný luxus, zaslúžené pohodlie, nadštandardné služby a v neposlednom rade dodá pocit úplného komfortu. Miesto, na ktorom sa cítite naozaj príjemne a ste úprimne vítaní. A Vy ste už takéto miesto našli... hotel Legend je tu aj pre Vás.
Zakúpili sme si s manželom voucher na víkendový pobyt s polopenziou v hoteli Legend v Dunajskej strede a nemáme čo vytknúť. Všetko bolo výborné, všade poriadok a čisto, jedlo tiež veĺmi dobré, na raňajky bolo všetkého dostatok a personál neustále doplňoval, ak niečo chýbalo. Personál bol príjemný. V termálnom kúpalisku sa nám tiež veĺmi páčilo. Radi sa tam zase niekedy vrátime.
Terézia
100%
16.08.2014
hotel sa nachádza blizko termalparku,hotel je situovaný v tichej lokalite
miroslav
90%
10.07.2013

Hotel Legend zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 34Kapacita reštaurácie: 45Kapacita kaviarne: 20Kapacita salóniku: 20Kapacita kongresovových priestorov: 50Prístelky: 8

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Dunajská Streda
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.