Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie CityAP apartmány

M. R. Štefánika 625/16, 914 51, Trenčianske Teplice
 
Apartmán

Ponúkame POHODLNÉ UBYTOVANIE V TRENČIANSKYCH TEPLICIACH pre jednotlivcov i celú rodinu v moderne zariadených apartmánoch priamo v centre kúpeľného mestečka. Nefajčiarska kaviareň Mlynček ponúka pre našich hostí raňajkové menu a príjemné posedenie na slnečnej terase.

Ste nečakane príjemné prekvapko. Toto ubytovanie sme vybrali len narýchlo a neľutujeme, mali sme Rodinný apartmán a všetko bolo OK, veľká spokojnosť. Ďkujeme a prajeme nech sa Vám darí. Zdraví vás celá naša posádka :)
Magduška
98%
19.07.2018

CityAP apartmány zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 8

Vybavenie zariadenia

KaviareňLetná terasaGril
Raňajky možno dokúpiť podľa vlastného výberu v novej nefajčiarskej kaviarni Mlynček v prízemí ubytovania.
Ochutnať môžete výbornú taliansku kávu Galliano, vždy čerstvé domáce limonády, skvelé zákusky a chutné snacky. V horúcom lete osvieži dobre vychladená čapovaná Kofola a poctivé slovenské pivo Erb z Banskej Štiavnice alebo zmrzlinový pohár s čerstvým ovocím a fresch juice.
Večer posedíte pri kvalitnom slovenskom víne z Dvorov nad Žitavou a príjemnej hudbe.
Na terase pod gaštanmi za dobrého počasia grilujeme.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeKuchyňa
APARTMÁN 2 - dvojlôžková izba s vlastnou kúpeľňou, kuchyňa a balkón spoločný s ďalšou izbou,
APARTMÁN 3 - dvojlôžková izba s vlastnou kúpeľňou, kuchyňa a balkón spoločný s ďalšou izbou,
APARTMÁN 4 - veľkoryso riešená rodinná izba s vlastnou kuchynkou, vlastnou kúpeľňou, bez balkónu.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoTuristické trasyCyklistické trasyminigolfDetské ihriskoKorčuľovanieFitnessTenisRybolov
V Trenčianskych Tepliciach sa nachádza mnoho príležitostí na skutočnú relaxáciu. Rozľahlý park vhodný na prechádzky a pokojný oddych, pre aktívnejších horské prostredie vhodné na turistiku, horolezectvo, bicyklovanie, beh. Množstvo historických pamätihodností v bezprostrednom okolí.

Možnosti wellness

Liečivá voda v Tepliciach je svojím zložením prospešná pre pohybový aparát a balneoterapu. V kúpeľoch sa nachádza až 5 liečivých prameňov, ktoré obsahujú sírovodík a vďaka nemu voda pôsobi analgeticky proti bolestiam. História prameňov má dlhú históriu a jej predpokladaný vek je až 25 000 rokov. Najstaršie kúpeľné mesto na Slovensku ponúka aj komplexné wellnes a beauty služby.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Apartmány, Ubytovanie Trenčianske Teplice
 
Reklama
Drevený dom KONTIO Loghouses - kvalita z Fínska.  Technológia zrubových stavieb, bývanie a život v zrubovom dome, štýl zrubových domov a video ukážky drevených domov.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.