Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Horský hotel Eva Mária starstar**

Udička 484, 018 03, Horná Mariková
 
Horský hotel

Pri návšteve nášho zariadenia už mnohí ľudia ocenili našu príjemnú rodinnú atmosféru. Penzión Eva Mária je zariadenie kategórie rodinný penzión.

Priamo v objekte je celoročne prevádzkovaná reštaurácia,  v ktorej sa varí ako u babičky tradičným spôsobom.  Našim mottom je "Kde sa dobre varí, tam sa dobre darí". K tomu všetkému Vám do uška zahráme na harmonikách.

Naše zariadenie bolo ako 1. na Slovensku v roku 1999 ocenené ZNAKOM KVALITY od Slovenského Zväzu vidieckej turistiky a agroturistiky, ktorého sme dlhoročnými členmi. Sme takmer na "konci sveta", kde nájdete pokoj a kľud od každodenného zhonu a stresu. Vždy ste srdečne vítaní.

Příjemné prostředí, ochotné, usměvavé servírky, výborná domácí kuchyňe, skvělý hudebník, a věrný prúvodce Bady... Pro mne jedny z nejlepších pohostinských služeb s jakými jsem se na Slovensku setkal.
Kouřil
95%
07.07.2015
PEKNé úTULNé ubytovanie v krásnom prostredí.
Olinka
92%
28.05.2013

Horský hotel Eva Mária zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 20Kapacita reštaurácie: 45Prístelky: 17

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaOhniskoDenný barNočný bardiscoKrbNefajčiarske prostredieLetná terasaGrilSuveníryParkoviskoGurmánsky zážitok
Na prízemí hotela sa nachádza vlastná jedáleň pre ubytovaných a reštaurácia. Raňajky a večere podávame formou jednotného menu. Možnosť doobjednania obedov podľa vlastného výberu. Strava je domáceho charakteru s tradičnými slovenskými ale i svetovými jedlami. Náš penzión je obľúbený aj preto, že varí sama pani majiteľka a to podľa tradičných postupov slovenskej kuchyne. Po predchádzajúcej dohode, je možné jedálny lístok individuálne upraviť. V zariadení funguje denne aj reštaurácia s možnosťou objednávky. Na izbách je vylúčená možnosť prípravy vlastnej stravy. Odporúčame vám polpenziu, ktorá je aj po finančnej stránke výhodná. Obed si môžete doobjednať podľa aktuálnej potreby priamo v reštaurácií. Dá sa tiež individuálne dohodnúť čas podávania jedál, v prípade, že ste na výlete a nestihli ste večeru a pod. Podávame vegetariánsku stravu ako aj stravu pre celiatikov.
Možnosť opekania alebo grilovania na záhrade pri žblkaní potoka.
Parkovanie aut je vo dvore alebo na prislúchajúcom parkovisku.
Pre tých, ktorí chcú vedieť ako sa chystá drevo na zimu máme veľa možností relaxu pri práci s drevom. (jedinečná možnosť zbaviť sa stresu pri manuálnej práci).

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVPrístelka
V každej izbe je manželská posteľ, ktorá sa dá v prípade potreby oddeliť. Okrem manželskej postele sú v izbe i ďalšie lôžka. V prípade veľkej ucelenej skupiny, vieme po dohode, upraviť počet miest podľa potreby prístelkami. Pre rodiny s deťmi alebo známe partie, sú vhodné náše dvoj izby pozostávajúce z dvoch oddelených spální A a B a jednej kúpeľne. K dispozícií pre vaše malé ratolesti je aj detská postieľka. Vlastná kúpeľňa, WC, sprcha a umývadlo s teplou vodou. TV a dig. SAT s SK, CZ, A EUR. programami a dig. rádiom sa Vám vo voľnom čase postarajú o zábavu. Izby sú útulné a čisté v každej je použité drevo a to pôsobí prírodne a esteticky.

Možnosti športovania

Krytý bazénLyžovanieVolejbalFutbalSurfovanieTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyBežkovanieZber húbStolný tenisRybolov
Športové možnosti sú priamo u nás alebo v blízkom okolí.

Možnosti wellness

Relaxačná miestnosť 8 x 4 m, masáž.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyPoľskyRusky

Kongresové služby

FaxŽivá hudbaPrekladateľské službyKopírovanieUsporiadateľské službyInternet
Reštaurácia a salónik na usporiadanie rodinného, firemného alebo spoločenského podujatia.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Horské hotely, Ubytovanie Horná Mariková