Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Hotel - SOREA ĎUMBIER

Liptovský Ján 355, 032 03, Liptovský Ján
 
Hotel

Hotel SOREA ĎUMBIER sa nachádza v jednej z najkrajších dolín Národného parku Nízke Tatry v Jánskej doline, ktorá je dlhá 17 km a končí na úpätí najvyššieho vrcholu Nízkych Tatier – Ďumbiera (2043 m). Hotel leží v blízkosti obce Liptovský Ján, ktorá je jednou z najatraktívnejších lokalít rázovitej oblasti Liptov.

V rámci areálu priamo pred hotelom sa nachádza jedinečná expozícia miniatúr slovenských kultúrnych pamiatok MINISLOVENSKO, kde je vstup pre hotelových hostí za symbolické 1 €.
Priamo pred hotelom sa nachádza aj autobusová zastávka.

Hotel SOREA ĎUMBIER je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnost certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolovaná Úniou materských centier.

S pobytom v hoteli Sorea Ďumbier sme veľmí spokojní, máte veľmi milý personál, ktorý sa o nás staral ako v bavlnke. Poriadne sme zrealoxovali a naše detičky sa vyšantili. Ďakujeme.
Andrea
90%
10.06.2016
S hotelmi Sorea máme vynikajúce skúsenosti, takže po Sorea Máj sme sa nechali zlákať aj na Soreu Ďumbier, a dobre sme spravili. Strava vynikajúca, okolie pekné, čistučké izby a oddych – ten nám padol výborne.
Miša
93%
25.09.2014

Hotel SOREA ĎUMBIER zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 137Kapacita reštaurácie: 140

Vybavenie zariadenia

TrezorReštauráciaČistiareňOhniskoPsom vstup povolenýDenný barBaby friendlyNefajčiarske prostredieLetná terasaZmenáreňSuveníryPropagačné publikácieParkovisko
Hotelová reštaurácia na prízemí disponuje kapacitou 140 miest. Raňajky sú vo forme bufetových stolov, obedy a večere pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu z 3 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. Príjemné posedenie nájdu hoteloví hostia v dennom bare. Počas letných mesiacov môžu klienti využiť posedenie na letnej terase.

WiFi pripojenie je v bare a v reštauracii, internet box v bare a v knižnici zdarma. Hotel ponúka predaj dennej tlače a časopisov na základe objednávok klientov, predaj pohľadníc, známok a ďalšieho tovaru, požičiavanie fénov, žehličiek a zmenárenské služby. Klienti majú možnosť zúčastniť sa animačných programov v Hoteli SOREA MÁJ. V hoteli je možné ubytovanie so psom.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVTelefónPrístelka
Kapacita 80 izieb typu štandard a economy poskytuje celkovo 137 lôžok v pohodlne zariadených jedno- a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Izby sú vybavené sprchou, WC, telefónom, TV prijímačom so SAT programom. Jedna tretina izieb má aj vlastný balkón s nádherným výhľadom na vrcholy Nízkych Tatier a Jánsku dolinu.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoTuristické trasyCyklistické trasyPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoBiliardZber húbFitnessTenisStolný tenis
Počas pobytu majú hoteloví hostia možnosť využívať so zľavou krytý bazén s termálnou vodou v neďalekom Hoteli SOREA MÁJ. V letných mesiacoch určite využijete zvýhodnené vstupy na neďaleké termálne kúpalisko TERMAL raj v areáli Hotela SOREA MÁJ.

Svoje telo môžete dokonale precvičiť v malom hotelovom fitnescentre. V požičovni športových potrieb sú k dispozícii horské bicykle, kolieskové korčule, kolobežka. Stolný tenis si môžete zahrať v priestoroch fitnescentra, kde je vám k dispozícii 1 stôl. Rakety a loptičky vám poskytne personál fitnescentra. Biliardový stôl si môžete telefonicky rezervovať na recepcii hotela.

Možnosti wellness

MasážSauna
Hotel disponuje suchou saunou a ponúka aj možnosť pridania eukalyptových prísad. Maximálna kapacita je 5 osôb, minimálna kapacita pre prevádzku sauny sú 3 osoby.Kvalifikovaní pracovníci vám poskytnú klasické masáže celého tela alebo čiastočné masáže.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyPoľsky

Kongresové služby

ŠatňaPrekladateľské službyKopírovanieUsporiadateľské službySekretárske službyInternetTV
Školiaca miestnosť vhodná na organizovanie menších spoločenských akcií prípadne firemných školení a seminárov. Kapacita 20 osôb - školské sedenie alebo kapacita 35 osôb - kino sedenie. Možnosť usporiadať svadby a stužkové slávnosti v príjemných priestoroch reštaurácie.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Liptovský Ján
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.