Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Hotel - SOREA MÁJ starstarstar***

Liptovský Ján , 032 03, Liptovský Ján
 
Hotel

Kongres a wellness Hotel*** SOREA MÁJ je situovaný v prekrásnej scenérii Národného parku Nízke Tatry v nadmorskej výške 700 metrov, pri vstupe do Jánskej doliny, ktorá patrí k najkrajším nízkotatranským dolinám. Práve vďaka bohatému výskytu termálnych a minerálnych prameňov je Liptovský Ján obľúbeným miestom pre kúpeľné a rekreačné pobyty.

Hotel poskytuje možnosť organizovať športové sústredenia, firemné akcie, športové hry, team-buildingové aktivity, outdoorové aktivity, eventy, rauty, plesy, recepcie, kongresy, konferencie, semináre, školenia a pracovné stretnutia.

Hotel*** SOREA MÁJ je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnost certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolavaná Úniou materských centier.

Nezabudnite si v časti Cenník pozrieť naše výhodné pobytové balíčky, relaxujte na rodinnej dovolenke, doprajte si seniorský pobyt alebo usporiadajte kongres v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier. 

ochotný personál, kvalitné jedlo, super sirová voda v bazéne
Mariana
100%
02.08.2017
všetko čistučké, upratané, personál sympatický a vychovaný, jedlo chutné takže veľká spokojnosť z našej strany
Erika
97%
27.02.2015

Hotel SOREA MÁJ zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 185Kapacita baru: 60Kapacita reštaurácie: 160Školiace miesta: 30Kapacita salóniku: 50Kapacita kongresovových priestorov: 220Prístelky: 104

Vybavenie zariadenia

Bezbariérové zariadenieTrezorReštauráciaStrážené parkoviskoČistiareňPsom vstup povolenýDenný barBaby friendlyNočný bardiscoDetské ihriskoNefajčiarske prostredieLetná terasaZmenáreňSuveníryPropagačné publikáciePredaj drogériového tovaruGurmánsky zážitok
Hotelová reštaurácia s kapacitou 160 miest. Pestrý výber jedál medzinárodnej a regionálnej kuchyne, raňajky a večere podávané formou teplých a studených bufetových stolov, bohatá ponuka miešaných nápojov v Aperitív bare.

Pestrý animačný program (detské tvorivé dielne, minidisko pre deti, súťažné kvízy, karaoke).

Bezplatné požičanie žehličky, fénu, vaničky, nočníka, redukcie na WC pre deti, požičanie BABY phonu.

Prenájom hotelových trezorov, čistenie a pranie prádla.

Večerné kúpanie pri romantickom osvetlení a príjemnej hudbe.

Parkovisko sa nachádza priamo pred hotelom, je strážené kamerovým systémom a je neplatené.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeRádioTVTelefónPrístelka Chladnička
Kapacita 116 izieb. Ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách, rodinných izbách, apartmánoch a izbách pre imobilných klientov. Pre náročnejších klientov odporúčame ubytovanie v apartmánoch s chladničkou, pre rodiny s deťmi priestranné rodinné izby. Izby sú vybavené TV so SAT programom, telefónom, trezorom, kúpeľňou, sociálnym zariadením a balkónmi s orientáciou výhľadu na východ alebo západ.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoLyžovanieVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyminigolfPožičiavanie športových potriebVodné športyDetské ihriskoBiliardBežkovanieZber húbFitnessTenisStolný tenisSki servis
JUMPING – skupinové cvičenie na malých trampolínach. V hotelovom fitnescentre pod vedením certifikovaných tréneriek World Jumping tímu majú klienti možnosť precvičiť si všetky svalové partie na svojom tele.

TERMAL raj - letné termálne kúpalisko začne svoju prevádzku v mesiaci jún (podľa počasia). Vonkajšie bazény: plavecký bazén, detský bazén, relaxačný – kľudový bazén, bazén s fontánkou. Termálna voda vo vonkajších a vnútorných bazénoch hotela SOREA Máj pochádza priamo z termálneho prameňa Rudolf. Teplota vody je 26 až 29 °C, je mineralizovaná a kyslá, podľa obsahu plynov je silno uhličitá a stredne sírovodíková. Voda má priaznivé účinky na dýchacie cesty, pohybové ústrojenstvo (reuma, kĺby), kožné problémy (ekzémy, alergie). Pravidelný pobyt vo vode navodzuje prirodzený oddych tela a podporuje dobrý spánok. Vnútorný bazén s termálnou vodou s teplotou 28 °C., voda je mineralizovaná, hydrouhličitanovo-síranová.

LYŽOVANIE - lyžiarske stredisko SKI Javorovica je vzdialené 500 m od hotela, lyžiarske stredisko SKI Opalisko – Závažná Poruba je vzdialené 8 km od hotela, najznámejšie a TOP slovenské lyžiarske stredisko JASNÁ NÍZKE TATRY je od obce Liptovský Ján vzdialené 23 km.

Možnosti wellness

ZábalyMasដportová masážAromaterapeutická masážBublinkový kúpeľVírivý kúpeľSauna
Pozývame všetkých nadšencov wellnessu a termálneho kúpania, ako aj balneotherapy, detoxikačných i antistres pobytov na návštevu TERMAL raj a Hotela*** SOREA MÁJ. Zábaly: teplený, rašelinový, anticelulitídny, aroma masáže.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyPoľskyRusky

Kongresové služby

OzvučenieŠpeciálne osvetlenieDVD prehrávačParketPódiumŠatňaŽivá hudbaPrekladateľské službyKopírovanieUsporiadateľské službySekretárske službyFotografPCKameraDataprojektorInternetVideo-rekordérTVMikrofónPlátnoFlip chart
Hotel*** SOREA MÁJ v Liptovskom Jáne sa úspešne venuje organizovaniu kongresov, konferencií, seminárov, školení a rôznych spoločenských, pracovných a súkromných akcií na vysokej profesionálnej úrovni. K dispozícii sú: kongresová sála, 4 salóniky, 1 salónik de Luxe.
Spoločenské a rokovacie priestory hotela sú vybavené základnou prezentačnou technikou, ozvučením a vhodné aj na usporiadanie rozsiahlejších gastronomických podujatí, rautov, banketov, recepcií, pracovných obedov, plesov, svadieb, stužkových slávností, osláv významných životných jubileí alebo firemných osláv.
Hotel ponúka komplexné zabezpečenie akcií, na požiadanie zabezpečí nadštandartné technické vybavenie, organizuje sprievodné podujatia (grillpárty, diskotéka, opekanie, coffee break) a v spolupráci s umeleckými agentúrami pripraví atraktívne kultúrne a zábavné programy.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Liptovský Ján
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.