Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Hotel The Grand Vígľaš starstarstarstar****

Vígľaš 602, 962 02, Vígľaš
 
Hotel

Zámocký hotel The Grand Vígľaš**** je miesto, kde sa spája história spolu s luxusnými službami. Vyberte si komnatu zo siedmych kategórií a prežite renesančnú noc pod baldachýnom. Ochutnajte kráľovské raňajky podľa Vášho výberu a nechajte sa pozvať na dobovú hostinu s výhľadom na nádvorie zámku. Povedzte si svoje ÁNO v gotickej kaplnke alebo v rytierskej sále a prežite rozprávkovú svadbu až do svitania. Skombinujte minulosť s prítomnosťou počas Vašich kongresov, seminárov a školení v nerušenom prostredí. Oddýchnite si s nami v hotelovom wellness centre. Presuňte sa v čase s Vašou rodinou, priateľmi a známymi do stredovekých čias a zúčastnite sa prehliadky zámku s odborným výkladom. Vašich malých rytierov potešíme zaujímavým historickým programom a na Vás veľkých už netrpezlivo čakáme v zámockom múzeu.

Jedným slovom nádhera! Luxusný hotel, ktorý prekročil naše očakávania. Jedlo bolo bombové. Určite si výlet niekedy zopakujeme.
Andrea
100%
14.06.2016
Ďakujeme! Čo dodať! Všetkým vďaka :)
Ľuba
100%
23.10.2014

Hotel The Grand Vígľaš zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 120Kapacita reštaurácie: 120Kapacita vinárne: 50Kapacita kaviarne: 56Kapacita kongresovových priestorov: 300

Z najbližších zariadení odporúčame

Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie v hoteli, Ubytovanie Vígľaš
 
Reklama
Konečne športové členstvo, ktoré sa ti prispôsobí. Rozsiahla ponuka športov, cvičení a lokalít. Športuj podľa vlastných pravidiel s Ready For Sport.

Objednávka kvetov online ľahko a rýchlo, široký výber, garancia čerstvosti. Donáška kvetov, nádherné kytice, kvety a darčeky aj v sobotu, expresné doručenie kvetov do 4 hodín vo vybraných mestách.