Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Penzión u Vinca star*

Kremnička 16, 974 01, Banská Bystrica
 
Penzión

Naše zariadenie U VINCA sa nachádza v Banskej Bystrici, v mestskej časti Kremnička, priamo na miestnom námestíčku. Súčasťou komplexu je reštaurácia, penzión, pohostinstvo, veľká spoločenská sála, ako aj samoobslužná predajňa potravín. Oproti sa nachádza relaxačno – kondičné centrum ICE FIT s kryokomorou, posilňovňou a soláriom.

Širšie okolie ponúka bohaté možnosti využitia voľného času, a to bowling, squash, bedminton, krytú plaváreň, alebo plážové kúpalisko. V zimnom období je to lyžovanie v oblasti Seliec, Šachtičiek, Tajova, Králik, Krížnej, či Donovál. Letné mesiace sa dajú spestriť turistikou vo Veľkej Fatre a Nízkych Tatrách.

Chválime pivko, fajnovo vychladené, jedlo tiež dobré, príjemne sme sa tu cítili
Ivan
98%
07.07.2015
Mily personal, chutne jedlo a vynikajuce pivko..Rodinna atmosfera..
Stefan
95%
04.10.2014

Penzión u Vinca zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 30Kapacita reštaurácie: 40Školiace miesta: 120

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaNefajčiarske prostredieParkovisko
Na poschodí sa nachádza veľká spoločenská sála s kapacitou 120 miest. Organizujeme tu svadby, rodinné oslavy, školenia, stužkové slávnosti, kary a iné spoločensko - kultúrne akcie. Sála má samostatnú klimatizáciu a bezbariérový prístup výťahom z vlastného bezplatného parkoviska nachádzajúceho sa za objektom. Pri menšej kapacite ľudí môžeme posuvnými zástenami predeliť priestor na menšie časti.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVInternet
V penzióne poskytujeme ubytovanie v 10 izbách. Každá izba má sociálne zariadenie (sprcha+wc), TV s káblovým pripojením, WiFi.

Možnosti športovania

Termálne kúpaliskoLyžovanieVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyPrírodné kúpaliskoVodné športyBowlingBežkovanieKorčuľovanieKrytý bazénFitnesssquashTenis
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

Možnosti wellness

Relaxačno – kondičné centrum ICE FIT s kryokomorou, posilňovňou a soláriom sa nachádza oproti penziónu.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyPoľskyRusky
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Banská Bystrica
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.