Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Ubytovanie Pension Benátky starstar**

Topoľčianska 1, 921 01, Piešťany
 
Penzión

Penzión Benátky je malý rodinný penzión. Nachádza sa v centre Piešťan na brehu Mŕtveho ramena Váhu, v tesnom susedstve s kúpeľným ostrovom. Interiér reštauračnej a kaviareňskej časti zdobia fresky od akademického maliara Ľadislava Sulíka. Disponuje letnou terasou, ktorá je priamo nad vodou a v bezprostrednom dotyku s prírodou. Penzión je svojím okolím a nezameniteľnou atmosférou, ideálnym miestom na rodinné oslavy, firemné akcie a svadby.

Prostredie pekné romantické. Služby boli čo sa týka stravy, hlavne obedov veľmi dobré. Personál slušní a úslužní.
Edita
97%
05.09.2016
Romantické prosttredie, chutné jedlo, krásne Piešťany, dobré masáže. Čo viac dodať. Len to, že sa sem chceme vrátiť.
Mony
98%
20.11.2012

Pension Benátky zahŕňa

Vybavenie zariadenia

TrezorReštauráciaPsom vstup povolenýGarážVináreňLetná terasaGrilParkoviskoGurmánsky zážitok
Sezónne otvorená večerná BBQ reštaurácia priamo na terase. Príďte si vychutnať špeciality z grillu v príjemnom prostredí. Rešturácia disponuje maximálnou kapacitou 100 miest. Reštauráčná časť je celá presklenná s nádherným výhľadom na mŕtve rameno Váhu. Prostredie svojou kľudnou a romantickou atmosférou je tým najvhodnejším miestom pre Vašu svadbu alebo oslavu.

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVPrístelka MinibarChladnička
V ponuke ubytovania máte na výber z 3 druhov izieb. Izby majú označenie Standart, Comfort a Apartmán a líšia sa svojim vybavením.

Možnosti športovania

Krytý bazénTermálne kúpaliskoSurfovanieTuristické trasyCyklistické trasyminigolfPrírodné kúpaliskoVodné športyKorčuľovanieTenisRybolov
Športové možnosti sú v blízkom okolí.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyNemeckyRusky

Kongresové služby

OzvučenieUsporiadateľské službyDataprojektorInternetMikrofónPlátnoFlip chart
Školiacia miestnosť pre 60 kino sedenie a 40 školské sedenie. Prenájom ozvučenia, mikrofónu, projektora, ukazovátka, 3 krát filpchart. Parkovanie pre 15 áut zdarma. Občerstvenie – coffee break, grilovačka na terase. Teambilding, geocaching, možnosti v okolí: vodné lyže, golf, tenis, bowling. V prípade záujmu o firemnú akciu nás prosím kontaktujte.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Piešťany
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.