Povedzte ubytovateľovi,
že máte kontakt z ubytovanie.sk

Penzióny Slovensko - Slniečko Duchonka

Rekreačná oblasť Duchonka 451, 956 22, Prašice
 
Penzión

Penzión Slniečko sa nachádza v rekreačnej oblasti Duchonka, ktorá leží 17 km od okresného mesta Topoľčany vo venci pohoria Považského Inovca v peknom prostredí brezového hája 250m od vodnej nádrže. Penzión Slniečko je novozrekonštruovaná budova v okolí známa pod názvom chata OZETA.

Disponuje dvoj až štvorlôžkovými priestrannými izbami s celkovou kapacitou 70 lôžok. Každá z izieb má vlastné sociálne zariadenie, časť izieb má TV a balkón. Na prízemí penziónu je priestranná vstupná hala s recepciou so stolovým futbalom. Jedáleň s krbom a barom má kapacitu 80 miest. Na poschodí je hosťom k dispozícií spoločenská miestnosť s TV a DVD prehrávačom. Súčasťou areálu je vonkajšia terasa s kapacitou 25 miest.  Celý objekt je napojený na elektronický bezpečnostný systém. Parkovanie áut je možné priamo pri penzióne.

Penzión je ideálny na poriadanie firemných akcií, workshopov a prezentácií, svadieb, jubileí a rôznych iných spoločenských udalostí, rodinných rekreácií a individuálnych pobytov.

Nadherny Velkonocny pobyt. Dakujeme.
Lukas
97%
11.04.2012
Boli sme tu na sústredení a bolo proste super
FS Mladosť
100%
28.02.2012

Penzión Slniečko Duchonka zahŕňa

Kapacity zariadenia

Počet lôžok: 85Kapacita reštaurácie: 85Kapacita salóniku: 12

Vybavenie zariadenia

ReštauráciaOhniskoPsom vstup povolenýGarážKrbNefajčiarske prostredieLetná terasaParkoviskoKlimatizácia

Vybavenie izieb

Sociálne zariadenie na izbeTVPrístelka Internet

Možnosti športovania

Termálne kúpaliskoVolejbalFutbalTuristické trasyCyklistické trasyJazda na koniminigolfPožičiavanie športových potriebPrírodné kúpaliskoVodné športyDetské ihriskoPoľovačkaZber húbTenisStolný tenisRybolovŠkola v prírodeDetský tábor
Lesy v okolí Duchonky ponúkajú príjemné prechádzky prírodou, cykloturistiku, pre milovníkov vodných športov možnosť surfovania, člnkovania alebo vodného bicyklovania. V okolí sa nachádzajú tenisové kurty, volejbalové ihrisko, minigolf. Z penziónu môžete absolvovať viacero výletov do okolia.

V zariadení sa možno dohovoriť

AnglickyPoľsky

Kongresové služby

OzvučenieDVD prehrávačŽivá hudbaKopírovanieUsporiadateľské službyPCDataprojektorInternetTVMikrofónPlátnoFlip chart
Penzión je ideálny na poriadanie firemných akcií, workshopov a prezentácií, svadieb, jubileí a rôznych iných spoločenských udalostí, rodinných rekreácií a individuálnych pobytov. Parkovanie áut je možné priamo pri penzióne. Penzión disponuje altánkom pre 80 osôb, vlastným ozvučením, projektorom s plátnom, wifi.
Nevyhovuje Vám zariadenie? Zobraz ubytovacie zariadenia pre: Ubytovanie Penzión, Ubytovanie Prašice
 
Reklama
Fínske zrubové domy a drevené domy na kľúč od spoločnosti KONTIO vyrobené z polárnej borovice. KONTIO - to je Váš zrub, drevený dom, zrubový dom, drevostavba, drevodom.